Автобусні тури

Автобусні тури на червень 2019

Австрія – це центральноєвропейська країна з імперською історією, архітектурою в стилі бароко, гірськими селами і альпійським ландшафтом. Державна мова тут німецький. Столиця Австрії – Відень – розташована на річці Дунай. Відень примітна своїми палацами Шенбрунн і Хофбург, а також тим, що в ній жили такі відомі люди, як Вольфганг Амадей Моцарт, Йоганн Штраус і Зигмунд Фрейд. Популярними пам’ятками Австрії є Богемський ліс на півночі країни, озеро Траунзе і розташовані на сході виноградники.
Столиця: Відень
Докладніше…

Албанія – це невелика держава в південно-східній частині Європи, розташоване на Балканському півострові. Воно омивається Адріатичним і Іонічним морями, і на його території знаходиться гірський хребет, відомий як Албанські Альпи. Албанія знаменита численними замками і археологічними пам’ятками. В її столиці, Тірані, на особливу увагу заслуговують велика площа Скандербега, мечеть Ефем-Бей, а також Національний музей, в якому представлені експонати різних епох: від давніх часів до посткомуністичного періоду.
Столиця: Тирана
Докладніше…

Греція – країна в Південній Європі, розташована на Балканському півострові і тисячах островів в Егейському та Іонічному морях. Вона є спадкоємицею могутньої Стародавній Греції, яка вважається колискою західної цивілізації. Столиця Греції Афіни славиться своєю фортецею Акрополь, яка була зведена в V столітті до н. е., і храмом Парфенон. У туристів користуються популярністю пляжі острова Санторіні з чорним піском, курорти острова Міконос і інші місця літнього відпочинку.
Столиця: Афіни

Докладніше…

Албанія – це невелика держава в південно-східній частині Європи, розташоване на Балканському півострові. Воно омивається Адріатичним і Іонічним морями, і на його території знаходиться гірський хребет, відомий як Албанські Альпи. Албанія знаменита численними замками і археологічними пам’ятками. В її столиці, Тірані, на особливу увагу заслуговують велика площа Скандербега, мечеть Ефем-Бей, а також Національний музей, в якому представлені експонати різних епох: від давніх часів до посткомуністичного періоду.
Столиця: Тирана

Грецькі Канікули + Албанія
Ціна: 10 025 грн. за одного

Греція, Албанія , Лутраки, Метеора, Саранда, Бутрінт, Корфу, Салоніки
Виїзд:  14.06.2019  на 9 ночей.
 

1 день: Київ – Умань – Одеса

О 07:00 – збір групи, зустріч з представником компанії.
Виїзд з Києва 07:15 – Південний термінал ж / д вокзалу.
Виїзд з Умані ~ 10: 30-10: 45 – (заправка ОККО на виїзді з міста по трасі Київ-Одеса);
Виїзд з Одеси ~ 13: 45-14: 15 – (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обьездная дорога, 20) Від Привокзальної площі автобус №72). Переїзд по території України-Молдови-Румунії-Болгарії.

2 день: Олімпійська Рів’єра

Прибуття в Грецію, курорт Олімпійська Рів’єра. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

3 день: Олімп, монастир Св. Діонісія, село Старий Пантелеймон

Сніданок в готелі. В гості до Зевсу на Олімп – екскурсійна програма “3в1”: прогулянка по Олімпу, відвідування монастиря Св. Діонісія, заїзд в казкову село Старий Пантелеймон (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років).
Олімп без сумніву є легендарною горою. За поданням древніх греків тут жили міфологічні боги-олімпійці, які облюбували цю гору. Сьогодні це популярний туристичний об’єкт, який разом з афінським акрополем асоціюється з Грецією. Адже хто з туристів не мріє побувати в стародавньому житло богів, які багатьом знайомі майже з дитинства. Після того, як ми помилуємося схилами і ущелинами гори Олімп, ми поїмо до старого монастиря Св. Діонісія. Монастир був заснований афонским ченцем Діонісієм приблизно в 1542 році, в роки правління султана Сулеймана Першого. Перед будівництвом старець отримав у місцевого аги відповідну грамоту і панування над навколишнім храм територією. Бачите, і тоді без ліцензії було ніяк! Поступово до нього приєдналися й інші ченці, слава про святе життя і богоугодним діяльності старця швидко поширилася. Св. Діонісій, крім облаштування монастиря, написання ікон і збирання святих реліквій багато подорожував по окрузі Олімпу. Він морально підтримував своїх співгромадян у вірі в звільнення від турецького ярма, надихав їх, а також виконував і свій церковний борг – причащав, благословляв, служив.
Потім відправимося трохи відпочити і випити ароматний грецький кава в село Старий Пантелеймон Ця чудова село знаходиться на східних схилах Олімпу, на висоті 440 м над рівнем моря. Враження село залишає незабутнє – чудові види, своєрідна архітектура будинків, вистелені каменем вулички, всюди квіти … Абсолютно непередавана атмосфера відпочинку, умиротворення, просто свято душі! А краса навколо невимовна! Вільний час на морі. Повернення в готель. Ночівля.

4 день: Лутракі

Сніданок в готелі. Для бажаючих поїздка в Лутракі (25 € / дор, 20 € / діти до 15 років). Казково красиві гори, чисте повітря і кришталева вода гірських потічків очікують вас в містечку Лутракі, розташованому недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочливе ущелині, яке простягнулося на 15 км уздовж річки, таємничі сталагмітові печери – і все це посеред смарагдово-зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка). Ви зможете відвідати гарячі лікувальні джерела під відкритим небом, відомі ще з часів Олександра Македонського. Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Її терапевтичні властивості показані при недугах суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушеннях циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Гідролечебніца розпорядженні комплексом природних водоспадів з термальною водою і 4-ма басейнами (4 м х 2.5 м), а також басейном олімпійських розмірів (25 м х 12 м) під відкритим небом (вх. Квитки в басейн оплачуються додатково). Вільний час на морі. Повернення в готель. Ночівля.

5 день: Метеори

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Поїздка на Метеори (від грец. – «ширяють у повітрі»), (25 € / дор, 20 € / діти до 12 років).
Відвідування монастиря (вх. Квитки оплачуються додатково ~ 2-3 €). Цей унікальний природний феномен, що знаходиться на відстані 250 км від Паралии, по праву вважається 8-м Дивом Світу. Метеора по-грецьки означає «ширяє в повітрі». Цим словом позначається комплекс відкритих до відвідування монастирів і скитів, заснованих православним святим ченцем Опанасом Метеорських, які і справді майже витають в небесах. Споруджені на висоті від 300 до 400 метрів, на скелястих вершинах вражаючої крутості, монастирі немов дивляться через долину Піньоса на простори древньої Еллади. Неприступні кам’яні стовпи, що утворилися мільйони років тому, повністю відрізані від світу, стали притулком ченців-самітників ще з XI століття. До 1920 р бажаючим потрапити в монастир доводилося або дертися сюди хисткими приставних сходах висотою 30 м і більше (сходи за щонайменшої небезпеки затягували нагору), або підніматися на мотузці в плетених сітці. Сьогодні до монастирів прокладені дороги і мости. Однак постачання деяких монастирів і по сей день здійснюється за допомогою таких сіток. Сьогодні Ви зможете відвідати колиску православ’я (монастир) і отримати насолоду від прекрасними пейзажами.
Після відвідин Метеор пропонуємо відпочити і пообідати в національній грецькій таверні. Переїзд в Албанію. Розміщення в готелі в Саранді. Саранда це чарівний невелике місто на Іонічному морі. Тут найпривабливіша набережна в Албанії. Ночівля.

6 день: Бутринт

Сніданок в готелі. Рекомендуємо екскурсію в Бутринт (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років). Бутринт – пам’ятник археології, де можна побачити руїни стародавнього міста, що відображають кожний історичний період його розвитку. Бутринт, це особливе місце – історичний мікромікс середземномор’я, що існував з часів стародавніх греків і до венеціанців. Бутринт є частиною однойменного національного парку. Весь парк має площу 29 квадратних кілометрів і розташований в Південній Албанії. Відпочинок на морі. Повернення в готель. Ночівля.

7 день: Корфу

Сніданок в готелі.
Екскурсія на Корфу (40 € / дор, 30 € / діти до 12 років)
Стародавнє місто Керкіра, який був заснований коринфськими колоністами в VII столітті до н.е., несе значний відбиток венеціанського величі з вкрапленнями французької та англійської архітектури, що пов’язано з багатовіковими історичними перипетіями. Ця поїздка подарує прекрасний калейдоскоп вражень, як любителям природи, так і людям, що захоплюються історією. Екскурсія поєднує в собі огляд найвідоміших визначних пам’яток і дозволить Вам познайомитися з дивовижною історією острова Корфу. Ви побачите знаменитий імператорський палац, прославлений чоловічий монастир з чудотворною іконою, традиційну село і багато інших визначних пам’яток!
Для всіх бажаючих відвідини етнічного вечора з вечерею (30 €) Це буде вечеря з гостинними албанцями. Ви зможете спробувати вишукані вина, морепродукти, м’ясну і овочеву запіканки, Петула (блюдо, схоже на млинці), рис, зварений в м’ясному або овочевому бульйоні, паста, курка з рисом, суджук (вид ковбаси), баклажани з начинкою з яєць і петрушки , солодощі та пиріжки з кукурудзяного борошна, м’ясо в йогурті (Тав Ельбасані), тушковане з цибулею м’ясо (счумлек), тушкована яловичина (фергес), баранина з йогуртом (таве-кози і таве-елбасані), ростбіф в кисломолочному соусі (росто- мі-Салча-кози), фарширований м’ясом і овочами овечий лівер (кукуреч), тушкована яловичина (чомлек), голубці (сарма), тушковане м’ясо з овочами і картоплею (гювеч), запечена цілком овеча голова і м’ясо на решітці з овочами і багато іншого.
Повернення в готель. Ночівля.

8 день: Салоніки

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Переїзд в Салоніки Екскурсію в Салоніках (10 €) – другий за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це забезпечило Салонік репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любимо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням. Крім другого назви – Салоніки – він відомий в світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Місто, якого співають хвалу», «Благословенна столиця». Насправді Салоніки поступаються Афінам лише за розмірами і чисельністю населення. Історичну роль цього міста переоцінити важко. Вільний час поселення в готелі в передмісті Салонік. Ночівля.

9 день

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Виїзд в Україну Переїзд по території Греції і Болгарії

10 день: Одеса – Умань – Київ

Орієнтовне прибуття в м.Одеса 14: 00-14: 30 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обїздна дорога, 20)).
Орієнтовне прибуття в м.Умань 17: 30-18: 00 (заправка «ОККО»).
Орієнтовне прибуття в м.Київ після 21-00.

Залишити запит

Греція – країна в Південній Європі, розташована на Балканському півострові і тисячах островів в Егейському та Іонічному морях. Вона є спадкоємицею могутньої Стародавній Греції, яка вважається колискою західної цивілізації. Столиця Греції Афіни славиться своєю фортецею Акрополь, яка була зведена в V столітті до н. е., і храмом Парфенон. У туристів користуються популярністю пляжі острова Санторіні з чорним піском, курорти острова Міконос і інші місця літнього відпочинку.
Столиця: Афіни

Грецькі канікули (Олімпійська рів’єра)
Ціна: 8 806 грн. за одного

Греція, Олимпийская Ривьера, Салоніки, Метеора, Лутраки, Афіни
 
Екскурсій в турі: 5
 
Виїзд: с 01.06 на 8 ночей
 

1 день: Київ – Умань – Одеса

О 07:00 – збір групи, зустріч з представником компанії.
Виїзд з Києва 07:15 – Південний термінал ж / д вокзалу.
Виїзд з Умані ~ 10: 30-10: 45 – (заправка ОККО на виїзді з міста по трасі Київ-Одеса);
Виїзд з Одеси ~ 13: 45-14: 15 – (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обьездная дорога, 20) Від Привокзальної площі автобус №72).
Переїзд по території України-Молдови-Румунії-Болгарії.

2 день: Олімпійська Рів’єра

Прибуття в Грецію в другій половині дня. Розміщення в апарт-готелях і віллах, на Олімпійській Рів’єрі, на березі Егейського моря. Тут Ви зможете оцінити знамените грецьке гостинність, привітність і провести вечір в затишному ресторанчику.
Вільний час. Ночівля.

3 день: Салоніки

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі – сонце, море, пляж, пальми і чудовий настрій! Мальовниче узбережжя не може не підкорити Вас найчистішим морем, ласкавим сонцем, бурхливої ​​середземноморської рослинністю і гостинністю.
Після обіду пропонуємо екскурсію в Салоніки (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років) – другий за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це забезпечило Салонік репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любимо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням. Крім другого назви – Салоніки – він відомий в світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Місто, якого співають хвалу», «Благословенна столиця». Насправді Салоніки поступаються Афінам лише за розмірами і чисельністю населення. Історичну роль цього міста переоцінити важко. Ночівля.

4 день: Метеори

Сніданок. Поїздка на Метеори (від грец. – «ширяють у повітрі»), (30 € / дор, 20 € / діти до 12 років). Відвідування монастиря (вх. Квитки оплачуються додатково ~ 2-3 €). Цей унікальний природний феномен, що знаходиться на відстані 250 км від Паралии, по праву вважається 8-м Дивом Світу. Метеора по-грецьки означає «ширяє в повітрі». Цим словом позначається комплекс відкритих до відвідування монастирів і скитів, заснованих православним святим ченцем Опанасом Метеорських, які і справді майже витають в небесах. Споруджені на висоті від 300 до 400 метрів, на скелястих вершинах вражаючої крутості, монастирі немов дивляться через долину Піньоса на простори древньої Еллади. Неприступні кам’яні стовпи, що утворилися мільйони років тому, повністю відрізані від світу, стали притулком ченців-самітників ще з XI століття. До 1920 р бажаючим потрапити в монастир доводилося або дертися сюди хисткими приставних сходах висотою 30 м і більше (сходи за щонайменшої небезпеки затягували нагору), або підніматися на мотузці в плетених сітці. Сьогодні до монастирів прокладені дороги і мости. Однак постачання деяких монастирів і по сей день здійснюється за допомогою таких сіток. Сьогодні Ви зможете відвідати колиску православ’я (монастир) і отримати насолоду від прекрасними пейзажами. Після відвідин Метеор пропонуємо відпочити і пообідати в національній грецькій таверні. Повернення в аппарт готелі і вілли. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

5 день: Лутракі

Сніданок. Для бажаючих поїздка в Лутракі (25 € / дор, 20 € / діти до 15 років). Казково красиві гори, чисте повітря і кришталева вода гірських потічків очікують вас в містечку Лутракі, розташованому недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочливе ущелині, яке простягнулося на 15 км уздовж річки, таємничі сталагмітові печери – і все це посеред смарагдово-зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка). Ви зможете відвідати гарячі лікувальні джерела під відкритим небом, відомі ще з часів Олександра Македонського. Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Її терапевтичні властивості показані при недугах суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушеннях циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Гідролечебніца розпорядженні комплексом природних водоспадів з термальною водою і 4-ма басейнами (4 м х 2.5 м), а також басейном олімпійських розмірів (25 м х 12 м) під відкритим небом (вх. Квитки в басейн оплачуються додатково).
Повернення в аппарт готелі і вілли. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

6 день: Афіни

Пропонуємо екскурсію в АФІНИ, з відвідуванням Акрополя (45 € / дор, 40 € / діти до 15 років, вх. Квиток оплачується додатково ~ 20 €)
Екскурсія підтверджується при групі не менше 25 чол.
~ 00-00 нічний виїзд до Афін (харчування сухий пайок)
~ 07: 00-08: 00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по місту. Афіни – це не тільки історія Греції, а історія всього людства. Місто великих поетів і філософів. Вся грецька культура народилася тут, в Афінах. Прогулюючись по вузьких вуличках столиці Греції, ви відразу відчуєте неповторну атмосферу, що панує на цих благословенних землях. Знайомство з основними пам’ятками давньої і сучасної столиці Греції: Президентський палац, Олімпійський стадіон, Афінський університет, будівля Парламенту, а також відвідування Акрополя зі знаменитими храмами Парфенон і Ерейхтеон.
Вільний час. Повернення в аппарт готелі і вілли. Ночівля.

7 день: Олімп

Сніданок в готелі. Пропонуємо екскурсію в гості до Зевсу на Олімп – екскурсійна програма “3в1”: прогулянка по Олімпу, відвідування монастиря Св. Діонісія, заїзд в казкову село Старий Пантелеймон (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років).
Олімп без сумніву є легендарною горою. За поданням древніх греків тут жили міфологічні боги-олімпійці, які облюбували цю гору. Сьогодні це популярний туристичний об’єкт, який разом з афінським акрополем асоціюється з Грецією. Адже хто з туристів не мріє побувати в стародавньому житло богів, які багатьом знайомі майже з дитинства. Після того, як ми помилуємося схилами і ущелинами гори Олімп, ми поїмо до старого монастиря Св. Діонісія. Монастир був заснований афонским ченцем Діонісієм приблизно в 1542 році, в роки правління султана Сулеймана Першого. Перед будівництвом старець отримав у місцевого аги відповідну грамоту і панування над навколишнім храм територією. Бачите, і тоді без ліцензії було ніяк! Поступово до нього приєдналися й інші ченці, слава про святе життя і богоугодним діяльності старця швидко поширилася. Св. Діонісій, крім облаштування монастиря, написання ікон і збирання святих реліквій багато подорожував по окрузі Олімпу. Він морально підтримував своїх співгромадян у вірі в звільнення від турецького ярма, надихав їх, а також виконував і свій церковний борг – причащав, благословляв, служив.
Потім відправимося трохи відпочити і випити ароматний грецький кава в село Старий Пантелеймон Ця чудова село знаходиться на східних схилах Олімпу, на висоті 440 м над рівнем моря. Враження село залишає незабутнє – чудові види, своєрідна архітектура будинків, вистелені каменем вулички, всюди квіти … Абсолютно непередавана атмосфера відпочинку, умиротворення, просто свято душі! А краса навколо невимовна!
Вільний час. Відпочинок на морі. Вечірня програма “Грецький вечір” (25 €) в таверні з анімаційної програмою і необмеженою кількістю вина – прекрасне завершення нашого грецького подорожі. Тут Ви зможете не тільки скуштувати смачну грецьку кухню, а й взяти участь у запальних грецьких танцях. Ви побачите ніціональние котюми і танці з різних регіонів Греції. Повернення в аппарт готелі і вілли. Ночівля.

8 день: Виїзд в Україну

Сніданок в готелі. 9:00 звільнення номерів. Збір групи. Переїзд в Україну, по території Болгарії-Румунії-Молдавії.

9 день: Одеса – Умань – Київ

Орієнтовне прибуття в м.Одеса 14: 00-14: 30 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обьездная дорога, 20)).
Орієнтовне прибуття в м.Умань 17: 30-18: 00 (заправка «ОККО»).
Орієнтовне прибуття в м.Київ після 21-00.

Залишити запит

Словенія є країною Центральної Європи, відомою своїми горами, гірськолижними курортами та озерами. На озері Блед, льодовиковому озері, що харчується гарячими джерелами, місто Блед має острів з церквою на вершині і середньовічний замок поруч зі скелею. У Любляні, столиці Словенії, фасади в стилі бароко поєднуються з архітектурою двадцятого століття словенського Йоже Плечника, чия знакова Тромостові (Triple Bridge) охоплює річку Любляниця.
Столиця: Любляна

Словенський вікенд
Ціна 3 321 грн за одного

Словенія, Австрія

Марібор, Любляна, Постойна, Блед, Грац
Отель 3*

Виїзд: с 22.06 по 26.10
Екскурсій в турі: 3
 

1 день: Київ Житомир – Рівне – Львів

Виїзд з Києва в Будапешт автобусом о 10:00 з південного терміналу центрального ж / д вокзалу.
Приєднання туристів:
~ 11:45 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 14:30 – м Рівне, окружна, готельно-ресторанний комплекс «4Х4»;
~ 18:30 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;
~ 23:30 – м Чоп, заправка «ОККО» (окружна).
Виїзд на кордон.

2 день: Марібор

Перетин кордону, переїзд по території Угорщини та Словенії. Пропонуємо відвідати екскурсію по Марібору (10 €).
Марібор вважається другим за величиною містом Словенії. У найстарішій частині міста ви зможете побачити найстарішу виноградну лозу в світі, середньовічні вежі і руїни міських стін. Всі вулиці міста ведуть в один з найкрасивіших міських парків Словенії. Стара виноградна лоза Марібор вважається найстарішим представником флори на планеті, що найдивніше, так це те, що лоза до сих порплодоносіт. Вік лози складає більше 400 років, рослина занесена в книгу рекордів Гіннеса. Відростки цієї лози ростуть по всьому світу і в багатьох частинах самої Словенії. Виноград лози належить до сорту Жаметовка, це один з найбільш старовинних шляхетних сортів винограду в Словенії. Церква Святого Алоизия з її чудовою огорожею в стилі рококо була побудована в 1769 р Центральна частина церкви увінчана статуями Святих Андрія та Павла. Один з найбільш значних архітектурних пам’ятників міста. Маріборський замок оточений багатолюдними площами. Замок, сучасний вигляд якого поєднує в собі множинні стилі, відтворені в ході численних перебудов, був побудований імператором Фредеріком III в період від 1478 по 1483 рр. з метою зміцнення північно-східній частині міської стіни. Загальний середньовічний вигляд міста почерківают і старовинні кріпосні вежі на березі річки Драви.
Пропонуємо екскурсію та дегустацію вин – в старовинних винних підвалах найбільшого словенського винороба – фірми ВІНАГ (оплачується додатково). Увечері розміщення в готелі. Ночівля.

3 день: Любляна – печери Постойна – озеро Блед

Сніданок в готелі. Пропонуємо поїздку в столицю Словенії – Любляну, печери Постойна і на озеро Блед (50 € / дор., 35 € / діти до 12 років) – все перлини в одній скриньці! Простягнувся майже на двадцять кілометрів грандіозний лабіринт залів, проходів, спусків, тунелів і коридорів був відкритий і досліджений вченими в середині минулого століття. Зараз печера стала популярним місцем, куди прагнуть потрапити мандрівники з усіх кінців Європи. Постойна добре обладнана для прийому туристів. Вузькоколійна залізниця протяжністю в сім кілометрів дозволяє відвідувачам зазирнути у віддалені куточки підземного царства, що не долаючи тих труднощів, з якими стикалися перші дослідники печери. Чимало кам’яних шедеврів можна побачити в підземних залах. Серед них великий сталагміт Кипарис, і справді схожий на струнке дерево, виліплений природою Хлопчик з Пальчик, що виглядає з-за кам’яної колони, ажурна сталактитова Драпіровка, зіткана з найтонших нитковидних напливів. Освітлена зсередини, вона переліваетсявсевозможнимі відтінками червоного кольору, від рожевого до яскраво-червоного. Стіни залів здаються то відлитими з металу, то зробленими зі слонової кістки, зблякле від покриває її пилу. Величезні колони самих хитромудрих форм підпирають склепіння, прикрашені багатотонними кам’яними «бурульками». Часом цілий частокіл колон заповнює простір залу, і поїзд їде немов в кам’яному лісі. Найбільше вражають в Постойна Ямі гігантські розміри залів і галерей. Наприклад, Великий зал, пристосований для концертів, може вмістити до десяти тисяч глядачів! Причому акустика його чудова. Навіть невеликий камерний оркестр звучить тут з міццю небаченого органу. Знаменита Кизил-Коба – Червона печера в Криму з усіма своїми многосотметровимі галереями, гротами і водоспадами могла б вміститися в одному-двох залах Постойни Ями. В Європі з підземним дивом Словенії може зрівнятися хіба що відкрита зовсім недавно (в 1971 році) в Італії система печер Фразассі. Переїзд на озеро Блед. У Юлійських Альпах в Словенії розташоване невелике льодовикове озеро, від якого віє загадкової таємничістю. Незвичайність озера в тому, що прямо посередині озера знаходиться єдиний в Словенії острівець, на якому знаходиться католицька каплиця Успіння 16 століття. А на крутій скелі, яка звисає над озером, знаходиться найстаріший в Словенії замок Блед (вхідний квиток оплачується додатково). Максимальна глибина озера налічує 30 м. Північні вітру не добираються до озера, завдяки наявності гір, тому температура його в липні і серпні може досягати 25 градусів. Одна з легенд, пов’язаних з каплицею озера говорить, що якщо пробити в дзвін, який розташований в каплиці, загадавши бажання, то воно обов’язково збудеться.
Переїзд в Любляну. Під час пішохідної екскурсії ми побачимо головні і неповторні визначні пам’ятки столиці Словенії: Старе Місто з його старими міщанськими будинками і черепичними дахами, будівля парламенту. На лісистому схилі гори височить Люблінський замок, Трехмостье, Палац Архієпископа І.Д. На старій брукчатке тут і там тісняться модні кафе, а запах кави і свіжих булочок витає над стародавньою ратушею і квітковим ринком, існуючим на одному місці вже більше 500 років. Вільний час. Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

4 день: Грац і замок Ригерсбург

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Поїздка в столицю Штирії – місто Грац і замок Ригерсбург (35 €, квитки в замок і на фунікулер оплачуються додатково). Замок був побудований в XII столітті. Але свій нинішній вигляд набув п’ятьма століттями пізніше. Таким і бачить його турист – ефектним і чудово зберігся замком в стилі бароко. Щоб піднятися до замку, не потрібно дертися по зелених хащах, долаючи 7 воріт. Для цього існує скляний ліфт, який домчить до цієї пам’ятки в лічені хвилини. А озирнутися тут дійсно варто: музей відьом, виставка «Життя дворянства епохи бароко», кафе-салон імператриці Марії-Терезії, антикварні кухня пануючого будинку, а також численні експозиції зброї, копій і обладунків. Володіння замку як і раніше належать роду Ліхтенштейнів, представників яких можна запросто зустріти у замку, але відрізнити від звичайних людей практично неможливо – прості, товариські і привітні.
Грац, розташований в південно-східній Австрії на території землі Штирія, є другим за величиною містом країни. Грац наповнений зеленню парків і звуками бистровійні через центр міста річки, а його архітектурний вигляд гармонійно доповнюють палаци в стилі Ренесансу та бароко упереміш з передовими сучасними конструкціями, які і надають йому особливий шарм і колорит. Історичний центр Граца, внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1999 році завдяки гармонійному співіснуванню будівель різних епох і архітектурних стилів від готичного до сучасного, представляє найбільшу культурну цінність. Центральною частиною площі Старого міста є площа Хауптплац, а найвидатнішими пам’ятками Граца вважаються замок Шлоссберг і символ Граца – вежа з годинником Уртурм, розташовані на горі на висоті 475 метрів над рівнем моря. Також примітні музей мистецтв Neue Galerie; будівлю земельного парламенту Ландхаус, побудоване в стилі Ренесанс; мавзолей, зведений на початку 17 століття і представляє собою усипальницю імператора Фердинанда II, і музей сучасного мистецтва «Кунстхаус» (Kunsthaus). Інтерес представляють Грацькому замок, розташований неподалік від кафедрального собору Святого Егідія, і замок Еггенберг на околиці Граца, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Увечері збір всієї групи – переїзд по території Словенії та Угорщини.

5 день: Львів

Перетин угорсько – українського кордону.
Прибуття в:
~ 11:00 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;
~ 15:00 – м Рівне, окружна, готель-ресторан «Айвенго»;
~ 18:00 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 21:00 – м Київ, південний термінал центрального ж / д вокзалу.
УВАГА! Просимо купувати квитки з відправленням після 22:30.

Залишити запит

Чеська Республіка, більш відома як Чехія, – країна в Центральній Європі, яка славиться своїми вишукано прикрашеними замками, багатою історією і пивом. За головні визначні пам’ятки Праги, столиці країни, є Празький Град IX століття – добре збереглася середньовічна частина міста – і Карлів міст з його статуями. Ческі-Крумлов, невелике місто в Південній Богемії, примітний своєю архітектурою, в якій поєднується готика, ренесанс і бароко. У його старовинних будівлях відкрито безліч магазинів і ресторанів.
Столиця: Прага

Золотий тиждень в Празі
Ціна: 6 368 грн. за одного

Україна, Чехія, Німеччина, Австрія
Львів, Прага, Дрезден, Нюрнберг, Чеський Крумлов, Карлові Вари, Відень
Виїзд: 22.06.2019 пт. на 6 ночей
 

1 день: Київ – Житомир – Рівне – Львів

Виїзд з Києва автобусом о 10:00 з південного терміналу центрального ж / д вокзалу.
Приєднання туристів:
~ 11:45 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 14:30 – м Рівне, окружна, готельно-ресторанний комплекс «4Х4»;
~ 18:30 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг.
Виїзд на кордон. 15:00 – екскурсія “Елегії стародавнього Львова” для туристів, які приєднуються у Львові.

2 день: Прага

Прибуття в Чехію, Прагу. Розміщення в готелі. Пересування по місту на громадському транспорті. Екскурсія “Містична Прага” (15 € / дор., 10 € / діти до 12 років). Під час цієї екскурсії ми побачимо іншу, містичну Прагу. Гід, переодягнений в старовинний одяг з факелом, який буде висвітлювати наш шлях, розповість нам всі таємниці цього міста, а також покаже, де проживають приведення і що їх тримає в цьому світі … Повернення в готель. Ночівля.

3 день: Прага

Сніданок в готелі. Пішохідна екскурсія по Празькому Граду. Який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Над Празьким Градом височить монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить Прагу одним з найкрасивіших міст в світі. Пішохідна екскурсія по Празі – Старому місту. Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Тільки лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних пам’ятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, вимощені бруківкою. Не варто забувати і про дивовижні природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Навіть самий досвідчений турист знайде в Празі щось цікаве для себе. Круїз по романтичній річці Влтава з харчуванням за системою “шведського столу” (25 € / дор., 20 € / діти). Вид на річку Влтава з оглядового палуби круїзного корабля є одним з улюблених туристичних розваг. Екскурсії по Влтаві – ідеальний варіант для знайомства з панорамами Праги в комфортній обстановці. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

4 день: Дрезден або Карлові Вари

Сніданок в готелі.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
1. Екскурсія в Дрезден (30 € / дор., 20 € / діти до 12 років).
Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, відомий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів , музей гігієни зі скляним людиною, музей порцеляни. Дрезден – одна з найбільших культурних столиць Європи.
Відвідування Дрезденської картинної галереї (вх. Квиток оплачується додатково).
2. Екскурсія в місто – курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод “Крушовіце” (30 € / дор., 20 € / діти до 12 років) з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості. ТІЛЬКИ для дорослих! (Вх. Квиток оплачується додатково). Карлові Вари – курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий в 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість викупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (вх. Квиток оплачується додатково, мати з собою купальні приналежності). Повернення в Прагу. Ночівля.

5 день: Нюрнберг або Замок Глубока + Чеський Крумлов

Сніданок в готелі.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
1. Екскурсія в Нюрнберг (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років).
Рекомендуємо пішохідну екскурсію, під час якої Ви побачите Ринкову площу Нюрнберга – найзнаменитішу в Німеччині, на якій щороку проводиться різдвяний базар, замок Кайзенбург – з нього почалася історія міста, одну з найбільш незвичайних визначних пам’яток Нюрнберга – фонтан “Подружня карусель” і церква Frauenkirche – головний храм Нюрнберга. Саме перед Frauenkirche розігруються головні різдвяні урочистості не тільки Нюрнберга, але і всієї Південної Німеччини. Повернення в Прагу. Ночівля.
2. Подорож на цілий день в серце Південної Чехії:
замок Глубока + р Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим «Чеським гранатом» від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років).
Квітень-Жовтень – відвідування замку споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою (вх. Квиток оплачується додатково).
Замок Глубока над Влтавою вважається найромантичнішим і найбільш відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики, хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії.
Січень-березень, Листопад-грудень відвідування замку Крумлов (вх. Квиток оплачується додатково), який по праву визнаний одним з найбільш значущих архітектурних пам’яток Центральної Європи і є другим за величиною чеським палацово-кріпаком комплексом після Празького граду. Переїзд в м Ч. Крумлов, близько 40 км. Можливість пообідати в ресторані з нац. кухнею (оплачується додатково). Відвідування ювелірного магазину від кооперативу «Granát, d.u.v. Turnov », де можна купити справжній« Чеський гранат ». Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою. Чарівний і незабутнє місто – Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Тричі річка Влтава, петляючи, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимої, Вас напевно зачарує атмосфера міста, який, здається ані трохи не змінився за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль у списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Крумловський град є самим великим у Чехії після Празького граду. Відвідування національного чеського ресторану з екскурсією, вечерею і дегустацією пива від місцевого пивовара, в супроводі гіда (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років без дегустації). Ви дізнаєтеся про історію пива в Чехії, в Крумлові, легенди і факти про пиво, як правильно пити пиво, про застосування пива на кухні і почуєте професійну точку зору від пивовара. Дегустація декількох сортів пива: розливне світле, темне, два пляшкових пива, одне з яких спеціальне … Пивовар навчає як правильно наливати, як правильно тримати кухоль, розповідає про продукти пивоваріння. Вечеря – традиційна чеська кухня. Повернення в Прагу. Ночівля.

6 день: Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Оглядова екскурсія по Відні (15 € / дор., 10 € / діти до 12 років). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів – Відень манить до себе.
У вільний час є можливість відвідати:
– Імператорську Скарбницю. Запрошуємо в найбільшу скарбницю світу. У найстарішій частині Хофбурга зберігаються предмети, що володіють високим династичним і релігійним значенням: світські та церковні цінності, прикраси та сувеніри, які перебували у власності Габсбургів, імперські клейноди і так звані Бургундські реліквії з регаліями ордена Золотого руна.
– Музей легендарної імператриці Єлизавети – Sisi Museum. Історія про прекрасну, всіма улюбленої, і, мабуть, самої загадкової жінки другої половини XIX століття – імператриці Сіссі. Експозиції говорять нам про життя Єлизавети: юності в Баварії, красі, перевагах, прагненнях і переживаннях, хобі, любові, заміжжя і життя при дворі Франца-Йосифа I.
Збір всієї групи. Виїзд в Україну. Вечірній та нічний транзит по території Австрії та Угорщини.

7 день: Чоп – Львів – Рівне – Житомир – Київ

Перетин угорсько-українського кордону.
Прибуття в:
~ 5:00 – м.Чоп, заправка «ОККО» (окружна);
~ 10:00 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;
~ 15:00 – м Рівне, окружна, готель-ресторан «Айвенго»;
~ 18:00 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 21:00 – м Київ, південний термінал центрального ж / д вокзалу.
УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

Залишити запит