Австрія

Австрія – це центральноєвропейська країна з імперською історією, архітектурою в стилі бароко, гірськими селами і альпійським ландшафтом. Державна мова тут німецький. Столиця Австрії – Відень – розташована на річці Дунай. Відень примітна своїми палацами Шенбрунн і Хофбург, а також тим, що в ній жили такі відомі люди, як Вольфганг Амадей Моцарт, Йоганн Штраус і Зигмунд Фрейд. Популярними пам’ятками Австрії є Богемський ліс на півночі країни, озеро Траунзе і розташовані на сході виноградники.
Столиця: Відень

Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Будапешт, Відень, Прага, Регенсбург, Дрезден

Виїзд:  08.06.2019  на 6 ночей.

1 день: Київ – Житомир – Рівне – Львів – Чоп.
Виїзд з Києва в Будапешт автобусом о 10:00 з південного терміналу центрального ж / д вокзалу.
Приєднання туристів:
~ 11:45 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 14:30 – м Рівне, окружна, готельно-ресторанний комплекс «4Х4»;
~ 18:30 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;
~ 23:30 – м Чоп, заправка «ОККО» (окружна).

Виїзд на кордон.
15:00 – екскурсія “Елегії стародавнього Львова” для туристів, які приєднуються у Львові\

2 день: Будапешт

Прибуття в Будапешт. Самостійно відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні “Сечені” (вх. Квиток оплачується додатково). Будапешт заслужив не тільки назва «Перлина Дунаю», але немає на світі ще однієї такої столиці, в якій є майже сто джерел термальної води, тут знаходиться 12 водолікарень і щодня з глибини виходить на поверхню 30 мільйонів літрів термальної води.
– Оглядова екскурсія по Будапешту.
Особливо притягальну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам’ятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайно пам’яток архітектури інших періодів.
Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію «Квартал контрастів» (15 €).
Запрошуємо на екскурсію, яка буде цікава кожному туристу, тому, хто тут вперше і тому, хто вже мав можливість тут побувати! Наша мета – познайомити вас з цим духом міста і захопити його сучасним життям. Ми побачимо з якою любов’ю були побудовані будинки на рубежі XIX-XX століть. Фрески і мозаїка на фасадах, скульптури на сходових прольотах і дахи, покриті майолікою, статуї на просторих площах і вузьких вулицях, вітрини кафе і магазинів, лотки торговців на ринках і тераси на тротуарах – всі вони розкажуть історію міста, і ніщо не вислизне від нашого погляду. Ми вирушимо в «незнайомий» Будапешт, туди – куди місцеві жителі радять відправиться своїм друзям і близьким, і самі насолоджуються життям !!! Ми познайомимо вас з архітектурними перлинами такими, як Парламент, набережна бронзової взуття, пам’ятник Імре Надю, Площа Свободи, Собор Св. Іштвана, кафе Джерба, Площа Верешмарті, вул. Ваца, Синагога Дохань, Єврейський квартал … Загалом, запрошуємо поринути у вир місцевого життя! Ви почуєте те, що знають тільки місцеві жителі. Цю інформацію не друкують в путівниках! Просто квартал контрастів, де народжуються і живуть душевні таємниці міста. Ласкаво просимо в реальний Будапешт! Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.

3 день: Відень

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
– Оглядова екскурсія по Відні.
Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів – Відень манить до себе.
– Екскурсія по основним палацово-паркових комплексів Відня (огляд зовні): Хундертвассер-Бельведер-Шенбрунн (25 €).
Хундертвассер. Заслужено одним з найбільш авангардних будівель Відня вважається Будинок художника Фриденсрайха Хундертвассера, дизайн якого не піддається ніякому стилістичному узагальнення. Він став викликом всьому рівному, прямому і функціональним. Фасад у вигляді терас, незліченна кількість вікон різної форми, нерівні стіни, прикрашені хаотичним мозаїчним малюнком, – фантазія архітектора розійшлася не на жарт.
Бельведер. Спроектований і побудований на початку ХVIII століття, палац являє собою два шикарних будівлі в стилі бароко, розташованих фасадами один до одного, а між ними знаходиться прекрасний сад. Палац був побудований для принца Євгенія Савойського, який врятував Відень від Османської Імперії.
Шенбрунн. Кожна деталь літньої резиденції Габсбургів підкреслює витончений смак і прагнення імператорської династії. Прекраснейший палацовий парк вражає кожного архітектурними композиціями, фонтанами, лабіринтами; палац показує простоту і скромність, пишність і багатство; найстаріший зоопарк світу.
Збір групи. Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 день: Карлові Вари + пивзавод Крушовіце або Чеський Крумлов + замок Крумлов або Глубока над Влтавою

Сніданок в готелі. На вибір пропонуємо відвідати:
1. Екскурсія в місто – курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод “Крушовіце” (з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості. ТІЛЬКИ для дорослих!) (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років).
Карлові Вари – курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий в 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість викупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (вх. Квиток оплачується додатково, мати з собою купальні приналежності).
2. замок Крумлов або замок Глубока над Влтавою + р Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим «Чеським гранатом» від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років).
Квітень-жовтень 2017р. – відвідування замку споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою (вх. Квиток оплачується додатково).
Замок Глубока над Влтавою вважається найромантичнішим і найбільш відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики, хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії.
Січень-березень, Листопад-грудень 2017р. відвідування замку Крумлов, який по праву визнаний одним з найбільш значущих архітектурних пам’яток Центральної Європи і є другим за величиною чеським палацово-кріпаком комплексом після Празького граду (вх. квиток оплачується додатково).
Переїзд в м Ч. Крумлов, близько 40 км. Можливість пообідати в ресторані з нац. кухнею (оплачується додатково).
Відвідування ювелірного магазину від кооперативу «Granát, d.u.v. Turnov », де можна купити справжній« Чеський гранат ». Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою.
– Чарівний і незабутнє місто – Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія по місту.
Тричі річка Влтава, петляючи, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимої, Вас напевно зачарує атмосфера міста, який, здається ані трохи не змінився за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль у списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Крумловський град є самим великим у Чехії після Празького граду.
Повернення в Прагу. Ночівля.

6 день: Прага

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Пересуваємося на громадському транспорті (квитки оплачуються додатково ~ 1,5 €)!
– Пішохідна екскурсія по Празькому Граду.
Який замок є найбільшим в світі? Ну звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Усього комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших в Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги один з найкрасивіших міст в світі.
– Пішохідна екскурсія по Празі – Старому місту.
Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Тільки лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних пам’ятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Не варто забувати і про дивовижні природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Навіть самий досвідчений турист знайде в Празі щось цікаве для себе.
Круїз по романтичній річці Влтава з харчуванням в формі “шведського столу” (25 € / дор., 20 € / діти до 12 років).
Вид на річку Влтава з оглядового палуби круїзного корабля є одним з улюблених туристичних розваг. Екскурсії по Влтаві – ідеальний варіант для знайомства з панорамами Праги в комфортній обстановці.
Вільний час.
~ 18: 00 Збір всієї групи. Виїзд на Україну.

7 день: Львів – Рівне – Житомир – Київ

Перетин польсько-українського кордону.
Прибуття в:
~ 11: 00-11: 30 – м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;
~ 15:30 – м Рівне, окружна, готель-ресторан «Айвенго»;
~ 18:00 – м Житомир, заправка «WOG» при в’їзді в Житомир з боку Києва;
~ 19: 30-20: 00 – г. Киев, південний термінал центрального ж / д вокзалу.
УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними.

Залишити запит

Швейцарія, Австрія, Угорщина, Италия
Егер, Верона, Мілан, Монтре, Цюрих, Гальштат

Виїзд: с 29.06 по 29.12 на 7 ночей.

1 день Эгер

Прибуття в Чоп (поїзд №13). Посадка на комфортабельний автобус, перетин україно-угорського кордону.

Перша зупинка: відвідання Велнес-Комплексу «Угорський Памуккале» (18 євро дор / 15 євро діти до 14 років). До Ваших послуг розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни.

У комплексі, що розмістився на території 1800 кв. м, є 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн з сюрпризами, гірка.

Головна визначна пам’ятка купальні – соляної пагорб – унікальне природне явище, що приваблює іноземних туристів усього світу в Угорщину. Після купання переїзд на обід в Долину Красунь з дегустацією вина (для дорослих) і незабутнім угорським гуляшем (15 євро дор. / 10 євро діти).
Ночівля в транзитному готелі на території Словенії.

2 день Верона

Сніданок. Переїзд до Верони. «Прекрасна Верона – серце закоханих» (20 євро дор. / 10 євро діти) .Нас чекає екскурсія по самому романтичному місту Італії – Вероні, яка увібрала в себе все краще від італійського півночі. Це джерело пам’яток, рівномірно розташувалися по всьому місту. Ми прогуляємося вздовж річки Адідже, досліджуємо старий центр міста, помилуємося давньоримським амфітеатром Арена ді Верона, який є третім за величиною в світі, а на площі Сіньйоріі побачимо ратушу і палац Скалигером. І найголовніше: пройдемося стежками шекспірівських місць – побачимо будинок Ромео і загадаємо бажання у балкончики Джульєтти.
Вільний час.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день Сірміоне і Мілан
Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо поїздку на озеро Гарда + мальовничий Сірміоне (30 євро / 20 євро діти). Гарда – найбільше озеро Італії, нагадує море, оточене альпійськими горами і мальовничими пейзажами. Познайомимося з найкрасивішим курортним містечком Сірміоне, який розташований на полуосрове озера Гарда. Місто прикрашає Середньовічний замок Скалігер. Побачимо грот Катулла – приватний особняк давньоримської епохи, церква Санта-Марія Маджоре, що примикає до кріпосної стіни і звичайно ж безліч курортних будівель. Чисте повітря, шикарні сосни, лимонні дерева, квітучі Грицина і кипариси не залишать серце байдужим. Вільний час для купання на найчистіших пляжах озера Гарда.
Переїзд до Мілану.
Оглядова екскурсія: «Мілан – модна столиця Європи» – Версаче, Армані, Прада – саме тут великі модельєри черпали своє натхнення. Знаменитий Дуомо, Ла Скала, галерея Вітторіо Еммануеле; величні палаци і церкви, відмінні магазини, спокусливі кафе і кондитерські. Мілан здатний закохати в себе з першого погляду, з одного ковтка гарячого шоколаду, з п’ятихвилинної прогулянки під платанами. Вільний час.
Поселення в готель. Ночівля.

4 день Мілан і Комо
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Мілані.
В цей день є можливість відвідати альпійські озера. Пропонуємо на вибір:
«Ріо-де-Жанейро Старого Світу – Лугано» + озеро Комо (35 євро дор. / 30 євро діти) – так називають Лугано, приозерне місто в італійській частині Швейцарії за його темперамент і клімат. Місто з неповторним темпераментом і багатою культурною спадщиною. Серед його безцінних пам’яток старовинні площі і вілли, красиві собори і потужні замки, різноманітні музеї та галереї. «Діамант» італійської частини Швейцарії не залишить Вас байдужими !. Озеро Комо – третє за величиною озером Італії і одне з найглибших в Європі. Тут чудові пейзажі, маленькими затишні містечка і тиша і спокій круглий рік. На Комо розташовані будинки таких знаменитостей, як Мадонна, Метью Белламі, Сильвестр Сталлоне, Рональдіньо і багатьох інших. Найпопулярніше місце відпочинку італійців і зарубіжних туристів.
або:
«Озеро Маджоре + острів білосніжних павичів» (65 євро). Маджоре – входить в четвірку найбільших озер Італії. Його особливість не тільки в мальовничій альпійській природі і красивих віллах. На озері знаходяться Острови Борромео, якими володіє аристократичний рід Борромео вже 4 століття. Ми відвідаємо найкрасивіший з островів – Ізола Белла ( «прекрасний острів»), який часто порівнюють з кораблем, що пливе по озеру. Почнемо знайомство з островом з палацу Борромео, які відкрито для відвідувань і приголомшує багатством інтер’єрів, розкішними меблями і прекрасної живописом. До палацу примикає сад з багатоярусними терасами екзотичних рослин і фонтанами, який приніс острову популярність. За саду розгулюють білі павичі з розкішними хвостами. Це справжній оазис спокою і краси, де архітектура і природа зливаються в ні з чим незрівнянну гармонії.
Повернення в Мілан. Переїзд в готель. Ночівля.

5 день Женева, Лозанна, Веве і Монтре
Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас чекає Женева (20 євро дор. / 10 євро діти) – місто, оточений мальовничими горами, має свій символ – фонтан Же д’О – найпотужніший у світі, струменя якого піднімаються на 140 метрів вгору. Фонтан може приймати різні форми і має різнокольорову підсвітку. Розташований посеред озера для того, щоб його було видно з різних частин міста. Женева – справжній перехрестя людської думки і життя – місце, відвідуване багатьма великими людьми. Найголовніша релігійна пам’ятка міста – Собор святого Петра, який представляє мікс архітектурних стилів, але при цьому виглядає як єдиний ансамбль. Прогулянка по Женеві буде неповною без відвідин Англійського парку та квіткового годинника, який з швейцарською точністю показують час вже багато років.
Переїзд в Лозанну.
Бажаючі можуть відвідати Швейцарську Рів’єру – Лозанну, Веве і Монтре (35 євро). Швейцарська Рів’єра – це узбережжі Женевського озера, оточене Альпами. Почнемо знайомство з Лозанни з прогулянки по набережній Вуха, прикрашеної широкими променадами і доглянутими парками. Головна визначна пам’ятка – замок 12 століття, який перетворився в розкішний готель в неоготичному стилі. Перед Лозанною не могла встояти навіть Коко Шанель, адже саме тут вона знайшла свою тиху гавань. Далі вас чекає Веве – курортне містечко, в якому 20 років жив Чарлі Чаплін. На чудовому променаді стоїть пам’ятник, присвячений великому коміку. Ринкову площу прикрашає карусель, вік якої – 100 років. А ще тутешній Середньовічний замок був куплений за все за 1 франк. Ще трохи і ми в Монтре – самий аристократичний курорт Швейцарії. Монтре носить звання міста пам’ятників, тому що пам’ятники можна зустріти на кожному кроці. Набережну з бірюзовою гладдю води прикрашають пам’ятники: В. Набокова, джазовим співакам і самого Ф.Меркьюрі! Щороку тут проходять джазовий фестиваль. У Монтре безліч музичних шкіл, що робить місто істинно музичним. Особливою пам’яткою є Шильонский замок.
Переїзд в готель. Ночівля.

6 день Люцерн і Цюріх
Сніданок. Виселення з готелю.
Охочих чекає екскурсія «Ворота в Центральну Швейцарію» – Люцерн (20 євро). Люцерн – це місто церков і площ. Нас чекає знайомство з історичними будівлями і площами, Середньовічним міст Каплиці – найстарішим дерев’яним критим мостом в Європі, пішохідним кварталом Weinmarkt, вежами близнюками Хофкирхе – невід’ємною частиною міського пейзажу. Головна достопрімечтальность Люцерна – вмираючий лев, висічений в скелі як пам’ять про загибель швейцарських гвардійців, які захищали палац Тюїльрі. На завершення ми отримаємо задоволення однойменним озером Люцерн.
Переїзд в Цюріх. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Цюріх – центр фінансів». Ми прогуляємося по центру крупнейшнего міста країни, по Банхофштрассе – вулиці, яка розділяє місто на стару і нову частину. Ми потрапимо в старий квартал Лінденхоф, звідки відкривається чудовий вид на правий берег річки Ліммат. Побачимо колишній жіночий монастир Фраумюнстер, який прикрашають знамениті вітражі Марка Шагала. Перейдемо на інший берег річки і тут же знаходиться символ міста – чоловічий монастир Гросмюнстер, якому майже 1000 років і ратуша Цюріха. Місто зберігає в собі багату історію, яка гармонійно переплітається з сучасним життям міста. Вільний час.
Переїзд в готель. Ночівля.

7 день Зальцбург і Гальштат
Сніданок. Виселення з готелю.
Пропонуємо відвідати екскурсію «Зальцбург – захоплююча гармонія музики і архітектури» (20 євро дор. / 10 євро діти). Почнемо знайомство з саду Мірабель. У 12 столітті архієпископ побудував для своєї коханої палац і сад з терасами і скульптурами. На площі Альтмаркт ми побачимо самий маленький будиночок Зальцбурга, шириною трохи більше метра. У самому серці міста знаходиться будинок, в якому 250 років тому народився відомий композитор – Вольфганг Амадей Моцарт. Прогуляємося по купецької середньовічної вуличкою Гетрайдегассе, де назва магазинів ховаються в кованих вивісках. Ще трохи і ми опинимося в старому місті на розкішній площі Резиденції, яка називається так тому, що знаходиться між двома архієпископського резиденціями, Нової та Старої. Центр площі прикрашає фонтан у стилі італійського бароко. Також заглянемо в Кафедральний Собор, який відомий своїм органом з чотирма тисячами труб. Зальцбург – місто, де хочеться зупинити момент, пити каву в затишній кав’ярні і слухати прекрасну музику.
«Подорож в долину Зальцкаммергут» (35 євро дор. / 25 євро діти – ОБОВ’ЯЗКОВА ЕКСКУРСІЯ до відвідування). Під час екскурсії ми відвідаємо захоплюючу область альпійських і подальпійскіх озер, мальовничих долин, що піднімаються до висоти 3000 м, серед яких льодовик Дахштейн. Земля Зальцкаммергут має 76 малих і великих озер. Це один з найбільш відвідуваних регіонів Австрії. М’який клімат, неповторний ландшафт, казкові містечка з давньою історією. Це прекрасне місце для відпочинку. Нас чекають чарівні місця як Санкт-Гільген і Санкт-Вольфганг. По дорозі ми побачимо чотири прекрасних озера – Фушльзее, Вольфганзеє, Кроттензее і Мондзеє. І звичайно ж панорамні майданчики, де ми зможемо зробити самі приголомшливі фотографії! А іакже ми відвідаємо візитну картка Австрії і пам’ятник всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – «Найкрасивіший приозерне місто світу – Гальштат». Прогулянка по місту. Це саме те місце, яке повинен відвідати кожен, так як ні одна картинка або фотографія ніколи не зможуть передати унікальну атмосферу і характер міста. Городок затиснутий між горами і найглибшим озером, в якому, як у дзеркалі, відбивається історія найдавнішого в Європі поселення по родовищу і видобутку солі. Це місто, що є альпійської туристичною меккою, славиться насамперед тим, що всім нам так не вистачає: спокоєм і неспішної розміреністю життя.
Переїзд в готель. Ночівля.
 
8 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд в сторону угорсько – українського кордону. Проходження кордону. Посадка в Чопі на потяг №13.
 

Залишити запит