Грузія

Росія, Грузія, Туреччина
Владікавказ, Ананурі, Тбілісі, Мцхета, Кахетія, Кутаїсі, Сигнахи, Батумі, Махунцеті, Мартвілі, Уплісцихе, Казбегі, Гергеті, Трабзон
 
 
Екскурсій в турі: 16
 
Виїзд: 25.06.19  чт. на 10 ночей

1 день.

Збір в Києві о 6:30 на Південному ж / д вокзалі ст м Вокзальна.
Виїзд з Києва до Харкова потягом №722.
12:00 – збір групи на ж / д вокзалі ст.м. Південний вокзал. Виїзд з Харкова комфортабельним автобусом.
ІНТЕРНЕТ в автобусі – щоб час у дорозі пролетів непомітно.
Перетин українсько-російського кордону.

2 день.

Приїзд до Владикавказа в другій половині дня.
Поселення в готель. ПОДАРУНОК – оглядова пішохідна екскурсія по Владикавказу. (Якщо дозволяє час після поселення в готель).

3 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Виселення з готелю. Проходження російсько – грузинського кордону.
По дорозі в Тбілісі Ви заїдете в селище Пасанаурі, де скуштуєте найсмачніші у всій Грузії хінкалі (обід оплачується додатково). Пасанаурі є батьківщиною цієї страви! Наступну зупинку Ви зробите у Жінвальского водосховища, поряд з яким знаходиться фортеця Ананурі. Тут відкривається чудовий вид на навколишню місцевість.

Приїзд в Тбілісі в другій половині дня.
Заселення в готель / хостел.
Виїзд на екскурсію по вечірньому Тбілісі. Ви подивіться місто, прибраний в мільйони різнобарвних вогнів і подсветок. Підніміться на підйомнику до фортеці Нарікала, побачите знаменитий Міст Миру.
Повернення в готель / хостел.

4 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Відправлення в Мцхету – стародавнє місто, культове і святе місце для кожного грузина. Тут Ви відвідаєте:
– Собор Светіцховелі – найважливіший релігійний храм Грузії, перший і головний храм в країні. За однією з версій, саме тут зберігається хітон Христа!
– Храм Хреста – Джварі. Храм вражаючий своєю старовиною, що датується першою половиною VII століття, і розташуванням, храм розташований на вершині гори і з його території відкривається дуже гарна панорама злиття річок Арагві і Кури.
Повернення в Тбілісі.
Екскурсія по Тбілісі. Ви дізнаєтеся цікаві факти з історії країни і міста, побачите: найбільший православний собор Грузії – собор Святої Трійці, годинник Габраідзе і багато іншого. Вільний час.
Для того, щоб по-справжньому перейнятися грузинським колоритом пропонуємо відвідати Грузинську ніч (додаткова екскурсія). Ви скуштуєте страви грузинської кухні, насолодіться грузинським вином, і подивіться справжні грузинські танці.
Повернення в готель / хостел.

5 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Виселення з готелю / хостела.
Виїзд на екскурсію в Кахетії – царство смачних грузинських вин і нескінченних виноградників. В ході екскурсії Вас чекає:
– жіночий монастир Бодбе, в якому зберігаються мощі Святої Ніно;
– місто кохання – Сігнагі, де Ви погуляєте за старими мощених вуличках, з яких відкривається чарівний вид на Алазанська долина. У місті працює цілодобовий ЗАГС, де можна офіційно розписатися;
– приємний ПОДАРУНОК ВІД ФІРМИ – заїзд на завод Грузинських вин. Вам проведуть екскурсіюпо заводу, Ви продегустуєте винну продукцію, а також у Вас буде можливість купити алкогольні напої за доступними цінами.
Повернення в Тбілісі.
Ввечері пропонуємо відвідати ще один цікавий об’єкт – Тбіліські сірчані лазні (додаткова екскурсія). Особливість лазень – це унікальна вода, яка надходить з-під землі з гарячих сірчаних джерел.
Переїзд в Кутаїсі.
Заселення в готель / хостел.

Ще Ви побуваєте на виробництві головною грузинської солодощі – чурчхели. Побачите процес її виготовлення, за бажанням зможете придбати солодкий сувенір!
Переїзд в Батумі.
Поселення в готель / хостел.

7 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Сьогодні у Вас насичений і дуже цікавий день, адже Ви відвідаєте відразу три захоплюючі екскурсії по Аджарії (адміністративний регіон Грузії):
– екскурсія “Гірська Аджарія”, в ході якої Ви погуляєте по гірській місцевості, вкритій субтропическими лісами, побачите: високогірний водоспад Махунцеті, арочний міст цариці Тамари, фортеця Гоніо та інше.
Екскурсія в Ботанічний сад, на території якого представлені численні зразки, як місцевої флори, так і флори інших континентів. По праву вважається перлиною курорту.
– Оглядова вечірня екскурсія по Батумі + прогулянка на катері вздовж узбережжя. Ви побачите вечірню курортну столицю у всій красі: численні скульптури, що прикрашають парки і сквери, набережну, головні площі, колесо огляду, вежа алфавіт і багато іншого, а прогулянка на катері (оплачується додатково) уздовж узбережжя додасть екскурсії особливу родзинку і неймовірні враження при вигляді на вечірнє місто.
Повернення в готель / хостел.

8 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Вільний день – відпочинок на морі.
Запрошуємо відвідати сусідню країну – Туреччину, місто Трабзон (додаткова екскурсія).
В ході екскурсії у Вас буде можливість ознайомитися з історією та визначними пам’ятками міста, а також здійснити покупки за хорошими цінами.
Під час оглядової екскурсії Ви подивіться: квартал Ататюрк Алани зі сквером Мейдан Парк – серце міста, Собор Святої Софії, Долина-парк Загнос з видами на стіни Трапезундської фортеці.
Шопінг пропонуємо зробити в торговому центрі FORUM – одному з найбільших торгових центрів, де зібрані магазини найвідоміших світових торгових марок одягу, взуття, аксесуарів, ювелірних прикрас з дуже демократичними цінами.
Повернення в готель / хостел.

9 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Виселення.
Виїзд в древній, печерне місто Уплісцихе, історія якого налічує 3000 років. Унікальністю міста є те, що житла, церкви та інші споруди тут викарбувані в м’якій породі. Аж до середини 18 століття в місті вирувало життя, а зараз його збережена частина являє собою туристичний центр.
Так само, Ви відвідаєте музей Сталіна в його рідному місті Горі.
Переїзд в Казбегі.
Поселення в садиби.

10 день.

Сніданок (при проживанні в готелі).
Виселення.
Джип-тур до Гергети (додаткова екскурсія). Поїздка на джипах до старовинного храму 14 століття, який знаходиться на горі висотою понад 2 000 м, подарує Вам масу емоцій.
Відправлення додому.
Тур Грузія Тбілісі Батумі з Харкова 2017, Тури в Грузію Тбілісі Батумі з Харкова 2017

Залишити запит

  Росія, Грузія
  Мцхета, Казбегі, Тбілісі, Боржомі, Ахалцихе, Кутаїсі, Зугдіді, Сванетія, Местіа, Ушгулі, Кутаїсі, Гергеті, Уплісцихе, Владікавказ
   
   
  Екскурсій в турі: 12
   
  Виїзд: с 25.06 по 16.08 10 ночей

  1 день.

  Збір в Києві о 6:30 на Південному ж / д вокзалі ст м Вокзальна. Виїзд з Києва до Харкова потягом №722.

  12:00 – збір групи на ж / д вокзалі ст.м. Південний вокзал.

  Виїзд з Харкова комфортабельним автобусом о 12:30. ІНТЕРНЕТ в автобусі – щоб час у дорозі пролетів непомітно. Перетин українсько-російського кордону.

  2 день.

  Приїзд до Владикавказа в другій половині дня.

  Поселення в готель. ПОДАРУНОК – оглядова пішохідна екскурсія по Владикавказу. (Якщо дозволяє час після поселення в готель).

  3 день.

  Сніданок. Проходження російської і грузинської кордонів. На обід Ви заїдете в невелике селище Пасанаурі, де зможете спробувати найсмачніші у всій Грузії хінкалі – це селище є їхньою батьківщиною! Далі у Вас буде переїзд на Жінвальского водосховище, поруч з яким знаходиться знаменита фортеця Ананурі. Зупинка на фотопауза. Перед Вами постане міць Кавказьких гір, які вражають своєю красою, масштабами, величчю. Тут Ви відчуєте в собі сили і неймовірну енергію.

  Приїзд в Тбілісі в другій половині дня.

  Хочеться швидше почати знайомство з Тбілісі? Вас чекає екскурсія Вечірній Тбілісі. Повірте, це буде дуже таємниче, чарівно, красиво. Ви побачите місто як на долоні, підніметеся на підйомнику до фортеці Нарікала, побачите знаменитий Міст Миру.

  Повернення в готель. Ночівля.

  Тур Грузія Тбілісі Батумі з Харкова 2018, Тури в Грузію Тбілісі Батумі з Харкова 2018

  Батумі тури з Харкова 2018, Путівка в Батумі з Харкова 2018

  4 день.

  Сніданок.

  Ви вирушаєте у Мцхету – стародавнє місто, культове і святе місце для кожного грузина.
  Мцхета – об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут Ви відвідаєте собор Светіцховелі – найважливіший релігійний храм Грузії, перший і головний храм в країні, побачите злиття річок Кури і Арагві – один з відомих пейзажів Грузії. Поети і прозаїки, художники і музиканти, під враженням від виду злиття, не раз згадували це явище в своїх творах. Так само Ви зможете придбати подарунки на невеликому сувенірному ринку.

  Повернення в Тбілісі.

  Оглядова екскурсія по Тбілісі. Це місто контрастів: вузенькі вулички та широкі проспекти, величні старовинні храми і сучасні будівлі, які вже встигли стати візитною карткою міста. Ви побачите: найбільший православний собор Грузії – собор Святої Трійці, годинник Габраідзе і багато іншого.

  Вільний час.
  Увечері Вас чекає неповторна і неповторна Грузинська ніч + фотосесія (додаткова екскурсія). Ви скуштуєте грузинську кухню, відчуєте грузинський колорит і насолодитеся грузинським вином. У Вас буде прекрасна можливість скористатися послугами проффесиональной фоторгафии і закарбувати щасливі моменти відпочинку.

  Повернення в готель. Ночівля.

  5 день.

  Сніданок. Виселення.

  Переїзд в знамените спа-курорт Боржомі, мінеральна вода якого відома далеко за межами Грузії. Ви оглянете основні визначні пам’ятки міста, побуваєте в міському парку, де можна спробувати на смак знамениту мінералку в її первозданному вигляді. Чи зможете покататися на канатній дорозі і побачити чудові види на гори, які відкриваються у міру підйому на висоту 1000м. Трохи заглибившись в парк і пройшовши ущелиною вздовж річки, потрапите до басейнів під відкритим небом, де можна викупатися в лікувальної сірководневої мінеральної води.

  Далі відправлення в старовинне місто Ахалцихе і фортеця Рабат – чудове спадщина минулих століть. Рабат вражає своїм розмахом, значністю і багатством оздоблення. Ви дізнаєтеся про найцікавіші події в історії цих місць і насолодитеся красою навколишньої природи.

  Переїзд в місто Кутаїсі. Поселення в Готель. Ночівля.

  6 день.

  Сніданок. Виселення.

  Вас чекає екскурсія в печеру Прометея. Це цікава, романтична, загадкова, найбільша і популярна карстова печера країни. 1200 метрів проходження 17ті підземних залів сталактитів і сталагмітів, дивовижна підсвічування стін і тиха музика, переносять мандрівників в казковий світ умиротворення і спокою. У підземному гроті є річка і кілька озер, по одному з яких, можна покататися на човні.

  Далі переїзд в невелике містечко Зугдіді, який служив колись блискучої столицею мегрельських князівства. Сьогодні про колишню славу населеного пункту нагадує розкішний палац Дадиани, що привертає тисячі допитливих відвідувачів своєю монументальної замкової архітектурою і багатою музейною колекцією. Ви зможете відвідати замок прогулятися по Ботанічному саду, що розкинувся навколо палацу на площі 26 гектар. Після обіду, відправлення до Сванетії – край легендарних веж і високогірних поселень. Дорога пройде уздовж вируючої гірської річки і Інгурського водосховища, на греблі якого ми обов’язково зробимо фотопауза.

  Поселення в садибі в Местії. Ночівля.

  7 день.

  Сніданок.

  Сьогодні Ви прогуляєтеся по Местії і її околицях. Селище розташоване на висоті 1450 метрів над рівнем моря і оточений альпійськими луками, хвойними лісами і засніжені вершини гір. На оглядовій екскурсії Ви познайомитеся з місцевою архітектурою, побачите багатовікові сванські вежі і дізнаєтеся про їх призначення. Відвідайте історико – етнографічний музей який зберігає давні рукописи, ікони та інші артефакти. Побуваєте в сванські житловому комплексі сім’ї Маргіані, розташованому в одній з сванських веж. Далі легкий трекінг в гори до льодовика Чалааді. Дорога до льодовика – це справжнє захоплюючу пригоду для всіх любителів природи. Ви зможете впритул наблизитися до льодовика і доторкнутися до багатовікової товщі льоду.

  alt alt
  А після Ви побуваєте на гірськолижному курорті Хацвалі. Підніміться на крісельному підйомнику на гору Зурулді, висота близько 2400м, і насолодитеся приголомшливими видами на схили Кавказького хребта і гору Ушба (4710м). Постала погляду картина незайманої природи підкорить Вас і одночасно змусить прагнуть боятися перед її величчю. Ви відчуєте справжній захват від навколишнього Вас світу. Тут Ви зможете зробити одні з кращих фотознімків.

  Повернення в Готель. Ночівля.

  8 день

  Сніданок. Виселення.

  Рекомендуємо відвідати Ушгулі – перлину верхньої Сванетії, край сванських веж і самий високогірний селище Європи (додаткова екскурсія). Звідси відкривається незабутній вид на найвищу вершину Грузії Шкхару 5068 м. А в тісних ущелинах живописно розкидані сванські житла, найдавніші з яких датуються 9 століттям.
  У Ушгулі їдуть заради сванських сіл, древніх храмів і мальовничих пейзажів. Ви насолодитеся дивовижною високогірній природою, подивіться на приголомшливу середньовічну архітектуру (сванські вежі, музеї, церкви, руїни замків), познайомитеся з самобутнім сванські народом. Тут віє історією і відчувається дух часу, тут все не на показ, а по-справжньому, тут відчувається справжня Грузія!

  Переїзд в Кутаїсі. Поселення в готель. Ночівля.

  9 день.

  Сніданок. Виселення.

  Оглядова екскурсія по місту Кутаїсі. Це місто незвичайної краси, розташований на двох берегах річки Ріоні і являє собою центр архітектурних шедеврів, історичних і культурних пам’яток. У старій частині міста розташований парламент Грузії, тому Кутаїсі ще називають парламентської столицею. Сучасна частина міста – протилежність історичної. Тут підносяться численні висотки, сучасні скульптури, а самі дороги викладені тротуарною плиткою. Старий і сучасне місто з’єднують численні мости, розкинуті через річку. З мостів відкривається прекрасний вид, що підкреслює всю пишноту і мальовничість міста Кутаїсі.

  Переїзд в печерне місто Уплісцихе. Це унікальний печерний місто, в якому аж до середини 18 століття вирувало життя. Місто має 3000-річну історію.

  Переїзд в Казбегі. Поселення і ночівля в садибах.

  10 день.

  Сніданок.

  Виселення. Факультатив – джип-тур до гори Гергети (додаткова екскурсія). Захоплюючий захід. На джипах вас піднімуть в гори до старовинного храму 14 століття. Тут відкривається красивий вид. У гір є своя, особлива магія.

  Відправлення додому.

  Тур Грузія Тбілісі Батумі з Харкова 2017, Тури в Грузію Тбілісі Батумі з Харкова 2017

  Батумі тури з Харкова 2017, Путівка в Батумі з Харкова 2017

  11 день.

  Дорога додому. Проходження російсько-українського кордону.

  Залишити запит