Польща

Польща
Краков, Закопане
 
Виїзд: с 12.07 по 16.08
Екскурсій в турі: 3

1 день.

Виїзд до Кракова комфортабельним автобусом о 16:00 від ж / д вокзалу ст.м.Вокзальная.
Перетин українсько-польського кордону.

2 день.

Приїзд до Кракова.
Поселення в готель.
Сьогодні Вас чекає оглядова екскурсія «Старовинний і романтичний Краків – древня столиця Польщі”. Ви подивіться головні визначні пам’ятки: Старе місто, Вавельський Замок, фрагменти оборонних стін міста, Головний Ринок з вежею Ратуші, Маріацький костел, Флоріанські ворота, Барбакан. Ознайомитеся зі старовинним Королівським собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави. Почуєте цікаву історію міста і погуляєте колоритними вуличками.
Вільний час.
Польща з Києва. Тури до Кракова з Києва 2018. Екскурсії до Польщі з Києва. Путівка до Польщі з Києва Польща з Києва. Тури до Кракова з Києва 2018. Екскурсії до Польщі з Києва. Путівка до Польщі з Києва

Пропонуємо екскурсію в Казімеж – знаменитий єврейський квартал (додаткова екскурсія). Ви побачите: Ратушу, будинок Естеркі безліч старовинних синагог і костелів, пам’ятники єврейської культури. Вам розкажуть історію цього району і його жителів. Квартал став популярним туристичним місцем завдяки драмі Спілберга “Список Шиндлера”.
У вільний час можна відвідати торговий цент Galeria Krakowska. Тут зібрано понад 270 магазинів відомих торгових марок, а так само безліч кафе і ресторанів.

3 день.

Сніданок.
Виселення з готелю. Вільний час.
Виїзд на екскурсію в Закопане (додаткова екскурсія). Закопане – знаменитий гірськолижний курорт Польщі. В ході екскурсії Ви погуляєте за місцевим Арбату – вулиці Крупувки, насолодіться видом оточуючих Татр. Почуєте розповідь про історію колишньої непримітною села, що перетворилася в улюблене місце відпочинку поляків і туристів з інших країн. За бажанням зможете покататися на підйомнику.

Переїзд на курорт Бялка Татранська, де Ви відвідаєте знамениті.
Термальний комплекс Terma Bania. 14 басейнів з гарячою мінеральною водою, джакузі і сауни, відкриті басейни з прекрасним видом на Татри.

Повернення в Краків.
Відправлення на Україну після 18:00.

4 День.

Прибуття до Києва в другій половині дня.

Залишити запит

  Польща
  Красічин, Пшемисль
   
  Виїзд: с 14.06 по 29.11
  Екскурсій в турі: 2

  День 1. Переїзд в Перемишль

  Прибуття в Пшемисль поїздом № 705 о 12:25. Трансфер в замок Красічин. Розміщення в замку. На правому березі річки Сан, в тиші мальовничого парку розташувався один з найкрасивіших замків Європи – замок Красицьких. Вільний час. Для бажаючих вечеря *. Ночівля.

  День 2. Пшемисль – Ярослав – Красічин

  Сніданок. У вільний час можливо самостійно відвідати:

  Пшемисль *. У зв’язку з довгою і багатою історією міста, тут знаходяться пам’ятки, що представляють особливий інтерес: Народний музей, де зібрана чудова колекція ікон, францисканський костел 1627 року церква кармелітів, побудована в 17 столітті в стилі пізнього ренесансу, замок Казимира Великого 14 століття.

  Ярослав *. Місто було створено київським князем Ярославом Мудрим на початку одинадцятого століття. Тут можна побачити Старе місто з ринковою площею, греко-католицьку церкву Преображення. У місті зберігся бенедиктинське абатство з церквою Святих Миколая і Станіслава. На особливу увагу заслуговує домініканський монастир і Базиліка Божої Матері.

  Огляд замку Красічин *. Замок внесений до Книги рекордів Гінесса, як місце в якому встановлений Рекорд по танцювання гопака. Чотири стіни замку дивляться точно на чотири сторони світу. У кутах – 4 круглі вежі, які символізують вічне світовий порядок і чотири види влади: вони так і називаються – Божественна, Папська, Королівська і Дворянська.

  Екскурсія “Знайомство з Бещадами” *: поїздка в Стару Весь, огляд біблійного саду при костелі Єзуїтів, церква в близно. Поїздка по лісовій вузькоколійної залізниці, прогулянка по найвищій і найдовшою водною греблі в Польщі – Солинського греблі, в ході будівництва якої утворилося однойменне озеро, а на його берегах знаменитий курорт; катання на кораблику по Солинського озера. Повернення в замок.

  Для бажаючих вечеря *. Ночівля.

  День 3. Повернення

  Сніданок. Трансфер в Пшемисль. Виїзд потягом № 705 о 15:45 в Ваше місто.

  Залишити запит

   Польща, Чехія
   Краков, Прага
    
   Виїзд: с 23.06 по 29.12
   Екскурсій в турі: 9

   1 день Краків
   Виїзд з Києва на швидкісному поїзді №705 До Київ – Пшемисль. Прибуття в Пшемисль. Посадка в автобус.Виезд до Кракова. По прибуттю до Кракова оглядова пішохідна екскурсія по Кракову «Дорогий Королів». Ви побачите Старе Місто: прогуляєтеся по Королівській дорозі, побачите найстаріший в Центральній Європі – Ягеллонський університет, Головний Ринок з вежею Ратуші, Маріацький костел (4 євро), Флоріанські Ворота, Барбакан і фрагменти оборонних стін міста.
   У вільний час пропонуємо відвідати факультативні екскурсії:
    – Вавельський пагорб з Королівським палацом (18 євро дор. / 15 євро діти). Ознайомитеся зі старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави, відвідайте Королівські кімнати, де зберігаються цінні експонати. Стіни королівських кімнат прикрашені красивими фламандськими шпалерами, що представляють історичні події, сцени з Біблії або міфічну флору і фауну. Цінна колекція фламандських гобеленів, зроблених по замовленні короля Сигізмунда Августа в середині XVI століття, є однією з найцікавіших і найкрасивіших пам’яток замку;
   – Екскурсію – Краківський підземний музей (15 дор / 12 євро діти). Якщо хочете знати, яким був Краків кілька століть назад, варто просто спуститися під землю. Чотири метри вниз під головну площу міста – і опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.
   Вечеря *. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

   2 день Прага
   Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу. Сьогодні запрошуємо на оглядову екскурсію по Старому Місту. Ви відчуєте таємничу атмосферу, відвідавши головну історичну площу Старого Міста. Від давньої порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старовинних астрономічних годинах, про рухомі фігурки курантів знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! І тут же поруч гучна, вся в яскравих вітринах, Вацлавська площа. Вільний час.
   Всіх бажаючих запрошуємо відвідати прогулянку на кораблику по Влтаві з обідом (30 євро дор. / 25 євро діти). Ви зробите захоплюючу і незабутню поїздку на комфортабельному річковому теплоході по р. Влтаві, під час якої ви познайомитеся з рядом відомих пам’яток міста. Романтична панорама – Мала Страна з її палацами, Страговський монастир, Празький Град з його Імператорським палацом і величним собором св. Віта, празькі мости, будівля Національного театру, Петршінскій пагорб з оглядового вежею і т.д. Все це ви побачите з палуби теплохода. Вечеря проходить за системою шведського столу, напої у вартість не включені. Теплоходи оснащені туалетом, є як крита, так і відкрита палуби. Вечеря *. Поселення в готель. Ночівля.

   3 день Карлові Вари
   Ранній сніданок. Вільний день в Празі. Пропонуємо на вибір факультативні екскурсії:
   – Карлові Вари (30 євро дор. / 25 євро діти) (цілий день). Екскурсія по знаменитому курортному місту, де об’єдналися прекрасна архітектура, незабутня природа і чудовий клімат. Ви також зможете купуватися в термальному відкритому басейні в оточенні осіннього лісу. Карлові Вари – місце відпочинку видатних державних діячів і президентів, тут все дихає спокоєм і умиротворенням;
   – Чеський Крумлов (35 євро дор. / 30 євро діти + вхідний квиток в замок) (цілий день). Місто Чеський Крумлов – маленьке середньовічне містечко, розташоване в південній Чехії, по праву вважається одним з найкрасивіших міст Європи. Зовнішній вигляд Чеського Крумлова майже не змінився з 18 століття. Так само Ви відвідаєте замок Чеський Крумлов, один з найкрасивіших замків Чеської Республіки, другої за розмірами після Празького Граду, затишно розмістився на скелі над бурхливою річкою Влтавою, і як в середньовічні часи охороняється ведмедями;
   Повернення в Прагу. Вечеря *. Ночівля.

   4 день Прага
   Сніданок. Вільний день в Празі. Запрошуємо відвідати:
   – замок Чеський Штернберг (20 євро + вхідний квиток), що підноситься на скелі над р. Сазава. В даний час замок повернутий у володіння графської родини Штернберг;
   – празький зоопарк (10 євро + вх. Квиток) – Празький зоологічний сад розташований недалеко від центру чеської столиці в виключно мальовничій місцевості на березі річки Влтава. Зоопарк був відкритий в 1931 і за час свого більш ніж 80-річного існування став одним з найпрестижніших зоопарків світу. На сьогоднішній день він є другим після Празького Граду найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії. Вечеря *. Увечері запрошуємо відвідати:
   – екскурсію «Легенди старого міста» (15 євро дор. / 10 євро діти). Коли заходить сонце, і Прага занурюється в тінь, в магічному місті оживають його легенди. Колишній служитель Старого міста, приречений століттями бродити при світлі свого ліхтаря, він проведе вас по вузьких вуличках нічний Праги. Від очевидця багатьох подій з перших вуст Ви дізнаєтеся про щастя, трагедії і прокльони городян минулих часів. Він покаже вам місця, в які мало хто сам здогадається зайти. Він знає багато деталей, вже сотні років, що нагадують про цікавих, але іноді забутих події. Може бути, пройшовши крізь століття з таким незвичайним супутником, Ви дізнаєтеся, чому він не може знайти спокій. Повернення в готель. Повернення в готель. Ночівля.

   5 день Прага
   Сніданок. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсію по Празькому Граду (15 євро дор. / 10 євро діти): ви побачите знаменитий Страговський монастир, скарбницю Лоретта і прослідкуйте за зміною варти в Празькому Граді – резиденції чеських королів і князів, відвідайте грандіозний кафедральний собор Святого Віта, Президентський палац і пройдете Золотий вулицею, на якій торгують сувенірами, травами, мереживом, книгами. І звичайно ж Карлів міст з його чудовими скульптурами, про кожну з яких можна розповідати нескінченно! Тут ви зупинитеся і загадаєте бажання, яке обов’язково збудеться. Переїзд на територію Польщі. Вечеря *. Поселення в готелі. Ночівля.

   6 день Бохня
   Сніданок. Звільнення номерів. По дорозі, в залежності від вільного часу пропонуємо на вибір відвідати:
   – екскурсію в Рудники Величка (8 євро + вхідний квиток 89 зл. Дорослі / 69 зл. Діти до 16 років) (! Великий асортимент ОПЛАТА ДО ПОЧАТКУ ТУРУ), які є пам’яткою ЮНЕСКО. Ви побуваєте в найстарішою в Європі (понад 700 років) соляній шахті, яка складається з 9 поверхів, найнижчий з яких знаходиться на глибині 327м. Туристична траса проходить через 1-й, 2-ий і 3-й поверхи, тому туристи повинні подолати 120 сходинок вниз. Саме в цих місцях знаходяться старовинні і цінні кімнати з солі. А підземний собор з соляними скульптурами може вразити самого вимогливого туриста
   – екскурсію в соляну шахту Бохня (12 євро + вхідний квиток 42 зл. Дорослі / 34 зл. Діти до 16 років). Соляні шахти в Бохні – найстаріші в Польщі. Добувати сіль тут почали в далекому XIII в. В результаті восьми століть важкої праці шахтарів під Бохні простягається величезний підземний місто, в якому роль вулиць грають звивисті коридори, а роль площ – неймовірних розмірів камери. Сіль в Бохні перестали добувати тільки в 80-х рр. XX ст. Колишні соляні шахти були перетворені в унікальний музей солі шахтарської справи і солі. Для відвідувачів музей приготував безліч цікавих сюрпризів, в тому числі поїздку на шахтарському поїзді і водний маршрут по підземним соляним озерам.
   Простим звернути увагу! Вартість вхідних квитків в соляні шахти може змінюватися, тому прохання при бронюванні уточнювати актуальну ціну! Виїзд в Україну. Прибуття до Львова. Посадка групи в поїзд після 23:00.

   Залишити запит

    Польща, Чехія
    Прага, Карлові Вари, Чеський Крумлов, Краков, Величка
     
    Виїзд: с 23.06 по 29.12
    Екскурсій в турі: 9

    1 день Краків
    Виїзд з Києва на швидкісному поїзді №705 До Київ – Пшемисль. Прибуття в Пшемисль. Посадка в автобус.Виезд до Кракова. По прибуттю до Кракова оглядова пішохідна екскурсія по Кракову «Дорогий Королів». Ви побачите Старе Місто: прогуляєтеся по Королівській дорозі, побачите найстаріший в Центральній Європі – Ягеллонський університет, Головний Ринок з вежею Ратуші, Маріацький костел (4 євро), Флоріанські Ворота, Барбакан і фрагменти оборонних стін міста.
    У вільний час пропонуємо відвідати факультативні екскурсії:
     – Вавельський пагорб з Королівським палацом (18 євро дор. / 15 євро діти). Ознайомитеся зі старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави, відвідайте Королівські кімнати, де зберігаються цінні експонати. Стіни королівських кімнат прикрашені красивими фламандськими шпалерами, що представляють історичні події, сцени з Біблії або міфічну флору і фауну. Цінна колекція фламандських гобеленів, зроблених по замовленні короля Сигізмунда Августа в середині XVI століття, є однією з найцікавіших і найкрасивіших пам’яток замку;
    – Екскурсію – Краківський підземний музей (15 дор / 12 євро діти). Якщо хочете знати, яким був Краків кілька століть назад, варто просто спуститися під землю. Чотири метри вниз під головну площу міста – і опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.
    Вечеря *. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

    2 день Прага
    Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу. Сьогодні запрошуємо на оглядову екскурсію по Старому Місту. Ви відчуєте таємничу атмосферу, відвідавши головну історичну площу Старого Міста. Від давньої порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старовинних астрономічних годинах, про рухомі фігурки курантів знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! І тут же поруч гучна, вся в яскравих вітринах, Вацлавська площа. Вільний час.
    Всіх бажаючих запрошуємо відвідати прогулянку на кораблику по Влтаві з обідом (30 євро дор. / 25 євро діти). Ви зробите захоплюючу і незабутню поїздку на комфортабельному річковому теплоході по р. Влтаві, під час якої ви познайомитеся з рядом відомих пам’яток міста. Романтична панорама – Мала Страна з її палацами, Страговський монастир, Празький Град з його Імператорським палацом і величним собором св. Віта, празькі мости, будівля Національного театру, Петршінскій пагорб з оглядового вежею і т.д. Все це ви побачите з палуби теплохода. Вечеря проходить за системою шведського столу, напої у вартість не включені. Теплоходи оснащені туалетом, є як крита, так і відкрита палуби. Вечеря *. Поселення в готель. Ночівля.

    3 день Карлові Вари
    Ранній сніданок. Вільний день в Празі. Пропонуємо на вибір факультативні екскурсії:
    – Карлові Вари (30 євро дор. / 25 євро діти) (цілий день). Екскурсія по знаменитому курортному місту, де об’єдналися прекрасна архітектура, незабутня природа і чудовий клімат. Ви також зможете купуватися в термальному відкритому басейні в оточенні осіннього лісу. Карлові Вари – місце відпочинку видатних державних діячів і президентів, тут все дихає спокоєм і умиротворенням;
    – Чеський Крумлов (35 євро дор. / 30 євро діти + вхідний квиток в замок) (цілий день). Місто Чеський Крумлов – маленьке середньовічне містечко, розташоване в південній Чехії, по праву вважається одним з найкрасивіших міст Європи. Зовнішній вигляд Чеського Крумлова майже не змінився з 18 століття. Так само Ви відвідаєте замок Чеський Крумлов, один з найкрасивіших замків Чеської Республіки, другої за розмірами після Празького Граду, затишно розмістився на скелі над бурхливою річкою Влтавою, і як в середньовічні часи охороняється ведмедями;
    Повернення в Прагу. Вечеря *. Ночівля.

    4 день Прага
    Сніданок. Вільний день в Празі. Запрошуємо відвідати:
    – замок Чеський Штернберг (20 євро + вхідний квиток), що підноситься на скелі над р. Сазава. В даний час замок повернутий у володіння графської родини Штернберг;
    – празький зоопарк (10 євро + вх. Квиток) – Празький зоологічний сад розташований недалеко від центру чеської столиці в виключно мальовничій місцевості на березі річки Влтава. Зоопарк був відкритий в 1931 і за час свого більш ніж 80-річного існування став одним з найпрестижніших зоопарків світу. На сьогоднішній день він є другим після Празького Граду найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії. Вечеря *. Увечері запрошуємо відвідати:
    – екскурсію «Легенди старого міста» (15 євро дор. / 10 євро діти). Коли заходить сонце, і Прага занурюється в тінь, в магічному місті оживають його легенди. Колишній служитель Старого міста, приречений століттями бродити при світлі свого ліхтаря, він проведе вас по вузьких вуличках нічний Праги. Від очевидця багатьох подій з перших вуст Ви дізнаєтеся про щастя, трагедії і прокльони городян минулих часів. Він покаже вам місця, в які мало хто сам здогадається зайти. Він знає багато деталей, вже сотні років, що нагадують про цікавих, але іноді забутих події. Може бути, пройшовши крізь століття з таким незвичайним супутником, Ви дізнаєтеся, чому він не може знайти спокій. Повернення в готель. Повернення в готель. Ночівля.

    5 день Прага
    Сніданок. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсію по Празькому Граду (15 євро дор. / 10 євро діти): ви побачите знаменитий Страговський монастир, скарбницю Лоретта і прослідкуйте за зміною варти в Празькому Граді – резиденції чеських королів і князів, відвідайте грандіозний кафедральний собор Святого Віта, Президентський палац і пройдете Золотий вулицею, на якій торгують сувенірами, травами, мереживом, книгами. І звичайно ж Карлів міст з його чудовими скульптурами, про кожну з яких можна розповідати нескінченно! Тут ви зупинитеся і загадаєте бажання, яке обов’язково збудеться. Переїзд на територію Польщі. Вечеря *. Поселення в готелі. Ночівля.

    6 день Бохня
    Сніданок. Звільнення номерів. По дорозі, в залежності від вільного часу пропонуємо на вибір відвідати:
    – екскурсію в Рудники Величка (8 євро + вхідний квиток 89 зл. Дорослі / 69 зл. Діти до 16 років) (! Великий асортимент ОПЛАТА ДО ПОЧАТКУ ТУРУ), які є пам’яткою ЮНЕСКО. Ви побуваєте в найстарішою в Європі (понад 700 років) соляній шахті, яка складається з 9 поверхів, найнижчий з яких знаходиться на глибині 327м. Туристична траса проходить через 1-й, 2-ий і 3-й поверхи, тому туристи повинні подолати 120 сходинок вниз. Саме в цих місцях знаходяться старовинні і цінні кімнати з солі. А підземний собор з соляними скульптурами може вразити самого вимогливого туриста
    – екскурсію в соляну шахту Бохня (12 євро + вхідний квиток 42 зл. Дорослі / 34 зл. Діти до 16 років). Соляні шахти в Бохні – найстаріші в Польщі. Добувати сіль тут почали в далекому XIII в. В результаті восьми століть важкої праці шахтарів під Бохні простягається величезний підземний місто, в якому роль вулиць грають звивисті коридори, а роль площ – неймовірних розмірів камери. Сіль в Бохні перестали добувати тільки в 80-х рр. XX ст. Колишні соляні шахти були перетворені в унікальний музей солі шахтарської справи і солі. Для відвідувачів музей приготував безліч цікавих сюрпризів, в тому числі поїздку на шахтарському поїзді і водний маршрут по підземним соляним озерам.
    Простим звернути увагу! Вартість вхідних квитків в соляні шахти може змінюватися, тому прохання при бронюванні уточнювати актуальну ціну! Виїзд в Україну. Прибуття до Львова. Посадка групи в поїзд після 23:00.

    Залишити запит