Словенія

Словенія – країна унікальна. Незважаючи на невеликі, навіть за європейськими уявленнями, розміри (територія – 20 251 км.), Вона дуже різноманітна. Розташована Словенія в центрі Європи на перехресті трьох геологічних регіонів: Альп, Середземномор’я і Паннонской низовини. Це напрочуд гарна країна, лежить “там, де Альпи зустрічаються з морем”. Словенці так говорять про свою країну: «Коли Бог створив землю, він вирішив оселитися в Словенії і тому щедро нагородив цю маленьку країну природними багатствами і красотами». І дійсно, тут є все: шалено красиві гори, ласкаве море, цілющі термальні води, Альпійські озера, ущелини, карстові печери, Альпійські луки, реліктові ліси і все це поруч, максимум в годині їзди один від одного.

Росія, Грузія, Туреччина
Владікавказ, Ананурі, Тбілісі, Мцхета, Кахетія, Кутаїсі, Сигнахи, Батумі, Махунцеті, Мартвілі, Уплісцихе, Казбегі, Гергеті, Трабзон
 
 
Екскурсій в турі: 11
 
Виїзд: 25.06.19  чт. на 10 ночей

День 1. Київ – Ужгород

Виїзд з Києва в Ужгород поїздом № 13 о 18:34.

День 2. Ужгород – (Токай) – Балатон

Прибуття за розкладом. Посадка в комфортабельний автобус і виїзд до Угорщини. Ніч в районі озера Балатон.
Для бажаючих – можливість приєднатися до групи, прилетівши на літаку на 1 день раніше в Трієст.

День 3. Балатон – Трієст – Мірамаре

Сніданок. Виїзд до Італії. Відвідування Трієста і романтичного замку Мірамаре.
Трієст – цікавий багатонаціональне місто на крайньому сході Італії, розташований біля кордону зі Словенією і Хорватією. У минулому потужний центр культури, зараз це чарівне місто із захоплюючими видами на море, в якому збереглися прекрасні пам’ятки давніх часів. Огляд замку Мірамаре, зведеного для австрійського ерцгерцога Максиміліана. Замок романтично підноситься над водами затоки Трієста і радує око своїми витонченими білосніжними стінами. Ніч в готелі в районі Венеції.

День 4. Венеція – Ассізі

Сніданок. Венеція – королева Адріатики, місто, який часто порівнюють зі скринькою, наповненою коштовностями. Венеція – казково гарне місто, де головним транспортом є водні трамваї і гондоли, а шедеври середньовічної архітектури відбиваються у водній гладіні. Оглядова екскурсія по місту. Трансфер до площі Святого Марка по венеціанської лагуни (20 євро). Пішохідна екскурсія по місту з оглядом площі і собору Святого Марка, палацу Дожів, вежі Часів, моста Ріальто. Ніч в готелі в районі Ассізі.

День 5. Ассізі – Рим

Сніданок. Прогулянка по Ассізі. Визначальною подією в історії міста стало народження і діяльність Святого Франциска. Огляд знаменитої базиліки Святого Франциска – місця паломництва католиків усього світу. Виїзд до Риму (у другій половині дня, муніципальним транспортом в супроводі гіда «Феєрії»). Рим – “місто семи пагорбів” і “всієї землі повелитель”, колиска європейської культури, столиця християнства і символ історії людства. Оглядова екскурсія по Риму: Колізей, Римські Форуми, Пантеон, центральна вулиця Корсо, фонтан Треві, площа Венеції, Капітолійський пагорб і багато інших визначних пам’яток. Пересування по Риму міським транспортом. Ніч в Італії.

День 6. Рим

Сніданок. Вільний день в Римі. Для бажаючих – факультативна екскурсія до Ватикану (45 євро). Ви познайомитеся з історією створення папської резиденції і виникнення суверенної держави Ватикан, відвідайте Ватиканські музеї. У маршрут входять: галереї, приватні капели пап, розписані великими художниками Відродження, Сикстинська капела, Базиліка Святого Петра. Пересування по Риму міським транспортом. Вільний час. Ніч в готелі.

День 7. Рим (Неаполь – Сорренто)

Сніданок. Вільний день в Римі. Для бажаючих, факультативна поїздка на південь Італії: Неаполь і Сорренто (70 євро). Неаполь – столиця Кампанії, розташований на берегах мальовничого затоки біля гори-вулкана Везувій. Сорренто – курортне місто на Амальфітанськом узбережжі Італії, розташований на 50-метровій терасі, що круто обривається до кристально синього моря. Це незвичайне місце розташування надає місту унікальність. Він виходить на море, як балкон, звідки відкривається незабутній вид на Неаполітанська затока і дрімає конус Везувію. Сорренто – справжня культурна скарбниця Італії. Тут багато музеїв та театрів.
Повернення в Рим. Ніч в готелі.

День 8. Рим – Флоренція – Верона

Сніданок. Переїзд в Флоренцію – місто-музей, який по праву називають батьківщиною епохи Відродження. Тут жили і творили Данте, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаель і інші генії світового мистецтва. У місті практично на кожному кроці можна побачити витвір мистецтва і архітектури, старовинну реліквію або артефакт. Оглядова екскурсія по місту: собор Санта-Марія-дель-Фіоре зі знаменитим куполом Брунеллески, палац флорентійської знаті Палаццо Веккьо, церква Сан-Франческо, церква Санта-Кроче, де покояться Мікеланджело, Галілей і Макіавеллі … Ніч в готелі в районі Верони .

День 9. Верона – Словенія

Сніданок. Екскурсія по Вероні. Верона – місто закоханих, оспіваний Шекспіром. Верона зберегла свій неповторний середньовічний вигляд, тут просто витає дух романтики! Огляд знаменитої Арени, ринкової площі, палацу Маффеи, домуса Меркаторум, елегантною площі Синьйорії, вежі Ламберті, арки Скалигером, знаменитого будиночка з балкном Джульєтти. Переїзд в Словенію. Ніч в Словенії (вже на море). Приїзд не пізніше – можна ще купуватися.

День 10. Словенія

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі. Для бажаючих – екскурсія в Любляну (у другій половині дня – 20 євро)
Любляна – столиця Словенії, затишне місто, яке за особливий шарм називають “маленькою Прагою”. Огляд Старого міста, набережних Любляниці, площі Прешерна і замка Люблінський Град. Ніч в готелі в Словенії.

День 11. Словенія – Будапешт

Сніданок. Переїзд в Будапешт – столицю Угорщини, перлину Світової спадщини, місто чудової архітектури імперського розмаху і знаменитий термальний курорт. Для бажаючих – вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю “Будапешт в вечірніх вогнях” (20 євро). Ви насолодитеся видами мостів і набережних у чудовій ілюмінації, перед Вами відкриється прекрасна панорама яскраво освітленого міста. Ніч в готелі в Угорщині.

День 12. Будапешт – Ужгород

Переїзд в Україну. Можливий заїзд в Токай (15 євро) – найбільший виноробний центр Угорщини, де виробляється знамените токайське вино. У дегустаційному залі винного льоху Ви скуштуєте національну страву – угорський гуляш та продегустуєте 5 видів угорських вин. Прибуття в Ужгород. Виїзд до Києва потягом №129 о 22:00 (за розкладом). Для тих, хто самостійно набуває собі квитки – орієнтуватися на поїзди, які йдуть з Ужгорода не раніше, ніж о 22:00. За бажанням Ви можете повернутися до Києва з Будапешта на літаку.

День 13. Ужгород – Київ

Прибуття за розкладом.

Залишити запит