Єгипет

Єгипет давно вважається «східною перлиною» туризму. Культура і історія цієї країни настільки багаті, що до теперішнього часу до сих пір залишаються незвідані території, де поховані предмети побуту найдавнішої цивілізації. Протягом усього календарного року площа курорту висвітлюється палючими сонячними променями, освіжитися після яких можна в прозорих водах Червоного і Середземного морів.
За головні визначні пам’ятки Єгипту залишаються піщані піраміди, гробниця Тутанхамона, де знаходяться всі скарби великого правителя, і чудові храми Луксора. Пляжний відпочинок в Єгипті залишається найдоступнішим серед можливих варіантів. Всесвітньо відомий Шарм-ель-Шейх, незабутня Хургада, кліматична здравниця Сафага, багатоводна Ель Гуна – всім цим може похвалитися африканська країна. Узбережжя Червоного моря практично цілий рік переповнене туристами: одні намагаються зловити хвилю, займаючись серфінгом, інші – занурюються під воду для того, щоб помилуватися невимовною красою коралових рифів.
ГЕОГРАФІЯ
У північно-східній частині африканського континенту розташувався єгипетський курорт, північне узбережжя якого омивається Середземним морем, а східне – Червоним. Єгипет є з’єднувальним пунктом між Африкою та Азією. Східний напрямок займають пустельні рівнини, вкриті пісками. Достаток різновидів коралових рифів Червоного моря і рідкісних черепах здатен здивувати навіть самих бувалих мандрівників.
Велику частину території країни займає Лівійська пустеля – полога рівнина, яка є однією з найбільш посушливих ділянок суші в усьому світі. Її величезні площі покриті каменем і вапняком. Зрідка можуть зустрічатися свіжі оазиси, які харчуються з підземних водних джерел. Ближче до півдня її змінює Нубийская пустеля, така ж пересушена і позбавлена ознак життя.
КЛІМАТ
Через великих площ Єгипту, клімат в цих місцях досить різноманітний: вологий субтропічний на півночі, сухий тропічний в центральній і південній областях. Найбільш комфортним періодом року для проведення своєї відпустки вважається квітень-липень і вересень-листопад. В інший час на курорті дують сильні жаркі, пилові вітри, іменовані в народі «хасмін».
Обов’язково відвідайте Єгипет, тому що тільки в цих місцях можна пізнати все таїнство древніх цивілізацій і отримати першокласний сервіс за доступними цінами.

Курорти Єгипту