Dreams Vacation Resort 4*

Сайт готелю
http://www.dreamsresortsegypt.com/
Телефон
+2 069 3660 170
Адреса
Um EL Sid Cliff, Sharm El Sheikh, South Sinai, Egypt
E-mail
info@dreamsresortsegypt.com
Пляж
Піщаний пляж готелю Dreams Beach довжиною 400 метрів, ліфт до пляжу. Вхід в море тільки з понтонів, поруч кораловий риф. На пляжі 3 понтона: 2 понтона під водою (довжина 63 метри і 4 метри) і один понтон над водою (довжина 8 метрів). Пляжні рушники — безкоштовно.
Опис
Готель був відкритий в 2003 році, проводиться щорічна реновація. Складається з головного 2-поверхового будинку та окремо розташованих 2-поверхових 9 будівель. Готель Dreams Vacation розташований в курортному районі Умм-Ель-Сід, на спільній території з готелем Dreams Beach Resort. Гості готелю Dreams Vacation можуть частково користуватися інфраструктурою готелю Dreams Beach Resort (крім основного ресторану L ‘Opera). Готель підійде для пляжного молодіжного відпочинку і відпочинку з сім’єю і дітьми. В 23 км від аеропорту Шарм-ель-Шейх, в 7 км від бухти Naama Bay і в 5 км від Старого міста, в районі Hadaba.
Спорт
Безкоштовно — 2 водні гірки для дорослих і дітей (години роботи: 10:00-13:00, 15:00-17:00), 2 тенісних корти з грунтовим покриттям і обладнання у готелі Dreams Beach Resort (освітлення — платно), пляжний волейбол, пляжний міні-футбол і бочча, дартс, анімація, дискотека (в Dreams Beach Resort). Платно — масаж і спа процедури, сауна, парова лазня, д