Fayrouz Resort (Ex. Hilton Sharm Fayrouz Resort) 4*

Сайт готелю
https://www.sharmdreamsresorts.com
Телефон
+20-69-3603040
Адреса
Naama Bay, South Sinai, Sharm El Sheikh, Egypt 57
E-mail
freservations@fayrouzresort.com
Пляж
Власний піщаний пляж протяжністю 700 метрів (20 метрів від ресепшен) і шириною близько 20 метрів. Є пластиковий понтон — 30 метрів, захід у море з берега. Вхід в море піщаний, пологий. Пляжні рушники — безкоштовно. Бар на пляжі Oasis & Breeze — 09:00-17:00 (платно).
Опис
Готель розташований в центральній частині затоки Naama Bay в оточенні численних ресторанів, магазинів, кафе та сувенірних лавок. Відкритий в 1987 році, остання часткова реновація пройшла в 2011 році (проводиться щорічний поетапний косметичний ремонт). Складається з основного 1-поверхової будівлі (тільки ресепшен), комплексу 2-поверхових корпусів і 1-поверхових бунгало. Орієнтований на сімейний відпочинок, але підійде і для молоді, так як розташований в самому центрі Наама Бей. Готель розташований в 12 км від аеропорту і в 7 км від Старого міста.
Спорт
Безкоштовно — жива музика, анімація, дартс, джакузі під відкритим небом (підігрів в зимовий період), пляжний волейбол, бочча, аквааеробіка. Платно — футбольний майданчик з трав’яним покриттям (в зоні пляжу), дайвінг центр і центр водних видів спорту (в зоні пляжу), масаж.