Індонезія

Індонезія

Індонезія – це екзотичний курорт неймовірної краси, розташований в географічній близькості з екватором. Вона має і другу назву, яка користується великою популярністю серед бувалих туристів – країна трьох тисяч островів. Велика частина її території покрита рисовими полями. У проміжках цих терас розташувалися густі зарості пальмових дерев і тропічних культур. Індонезія славиться своєю багатою історичною та архітектурною спадщиною, розмаїттям культурних заходів (фестивалями, ярмарками), різноманіттям ремесел. На сьогодні Індонезійський архіпелаг залишається найбільшою острівною державою в світі.

Індонезія є найбільшою світовою державою, де проповідується ісламська релігія. На деяких островах вона частково переплітається з індуїзмом. Основними національними стравами вважається їжа, приготована з наступних інгредієнтів: морепродукти, рис, кукурудза, картопля солодкуватого смаку, хлібні продукти.

ГЕОГРАФІЯ

Все острівні частини Індонезійської держави мають унікальні природні особливості: незвідані гірські ландшафти, діючі вулкани, густі тропічні ліси з рідкісними представниками тваринного і рослинного світу, найчистіші дрібнопіщані пляжні зони і теплі води океанів і моря. Історія формування сучасної Індонезії почалася ще багато століть тому за часів загальної колонізації. Незважаючи на багатовікові зміни, в країні ще збереглися незаймані території, де мешкають найдавніші племена зі своїми звичаями.

КЛІМАТ

В Індонезії переважає кілька типів клімату, тому туристи, які перебували з одного боку острова, можуть потрапити під затяжну зливу, а мандрівники, відпочиваючі на іншій стороні – під пекучі сонячні промені. Кількість опадів залежить від площ лісів, ніж вони більше, тим вище відсоток вологості.

Відвідати Індонезію варто любителям природи, так як країна славиться своїми заповідниками і музеями, експонатами яких є останки вимерлих диких тварин і стародавні скам’янілості.