ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати
Перше, що спадає на думку при згадці про ОАЕ, так це краса, пишність і багатства цієї федерації. Пейзажі, розстилаються перед смотрящим і сучасні готелі класу люкс, білосніжні піщані береги, які омиває яскраво блакитна, прозора вода. ОАЕ в рівній мірі як країна для туристів, так і країна, куди приїжджають займатися комерційними питаннями. Тут зі значно наростаючими темпами розвиваються галузі нафтовидобувної і нафтогазової економіки. Емірат – це форма правління мусульманської держави. Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) містять в своєму складі сім держав (еміратів), в кожному з яких панує абсолютна монархія.
ГЕОГРАФІЯ
Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) розташовані в східній частині Аравійського півострова на узбережжі Перської та Оманської заток. Межує з королівством Саудівської Аравії, Катаром і Султанатом Оман. Берегова лінія має довжину близько 700 км. 600 км з цієї довжини проходять уздовж Перської, що залишилися 100 км – уздовж Оманської затоки. Це молода держава було засноване в результаті об’єднання шести князівств: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-Аль-Кувейн і Фуджейра 2 грудня 1971 р лютому 1972 року в склад ОАЕ увійшло князівство Рас-Аль-Хайма. Столиця країни – м Абу-Дабі.
КЛІМАТ
Клімат країни дуже жаркий і сухий (тропічний пустельний). Часто бувають піщані бурі. Середній максимум в тіні в літні місяці приблизно + 40-45 градусів, але часто досягає +50 градусів. Температура взимку: днем ​​+ 20-23 градусів, вночі холодніше, але заморозки – явище виключно рідкісне. Опади нерегулярні, переважно з листопада по травень, річна норма приблизно 100 мм. Температура води коливається в діапазоні від +15 градусів взимку і до +35 градусів влітку. Незважаючи на несприятливий для флори пустельний клімат, в Дубаї відкритий найбільший в світі парк квітів.
 
Столиця: Абу-Дабі
Часові пояси: +4
Валюта: Дірхам ОАЕ
Населення: 9,4 мільйона (2017 г.) 
Пам’ятки: Бурдж-Халіфа, Бурж Аль Араб