Шрі Ланка

Шрі-Ланка – невелика держава в Індійському океані, на думку численних туристів вважається найкрасивішою в південноазіатському регіоні. Ще з давніх часів острів відомий великою кількістю рослинності, захоплюючими дух гірськими пейзажами, білосніжними пляжами і бірюзовим океаном.

Столиця Шрі-Ланки – місто Шрі-Джаяварденепура-Котте, хоча це тільки офіційно. Насправді ж, роль економічного і культурного центру виконує більш приємне для нашого слуху місто Коломбо. Населення острова більше 20 млн осіб при площі близько 65 000 кв. км.

Відпочинок на Шрі-Ланці це перш за все пляжний відпочинок. Індійський океан готовий балувати туристів своїми теплими водами практично цілий рік. Тут можна знайти як відокремлені романтичні місця, так і більш молодіжні та активні курорти, з нічними клубами, гучними барами і іншим.

Але не пляжем єдиним … Шрі-Ланка дуже популярна у дайверів, підводний світ тут дуже яскравий і різноманітний. А любителі екзотичних гірських пейзажів напевно будуть в захваті.

Любителі морепродуктів знайдуть багато цікавого і смачного в місцевій кухні. Тільки обов’язково перед замовленням уточнюйте ступінь гостроти страв – вони за умовчанням у ланкійців приправлені від душі.

ГЕОГРАФІЯ

Острів розташувався на південь від Індії, півострова Індостан. Шрі-Ланку від материка відокремлює мілководдя з міні-островами.

Південь і центральна частина покриті горами, північ і прибережна територія – рівнина. Є кілька невеликих річок.

КЛІМАТ

Екваторіальне розташування Шрі-Ланки гарантує теплу погоду практично цілий рік. Тому поняття туристичний сезон не актуально – він тут завжди. Але що потрібно врахувати, так це непередбачувані тропічні дощі. Вони хоч і короткочасні, але парасолька не завадить.

Родина цейлонського чаю завжди гостинна і привітна для кожного туриста.

Курорти Шрі-Ланки