Таїланд

Таїланд вражає своїм унікальним колоритом і багатою культурною спадщиною. Країна здобула велику популярність серед туристів з усього світу через присутність на її території великої кількості архітектурних пам’яток, багато з яких знаходяться під захистом міжнародної організації ЮНЕСКО. Відпочинок в Таїланді запам’ятається на все життя. Ті туристи, які вперше відвідують курорт, стають постійними гостями держави. А привітні корінні жителі з радістю зустрічають нових і колишніх мандрівників.
Курорт є батьківщиною сіамських близнюків. Саме тут гармонійно переплітаються фешенебельні сучасні споруди і старовинні вулички, переповнені місцевими торговцями. Вони пропонують туристам сувенірну продукцію ручної роботи, ароматні спеції, дорогоцінні вироби, тощо. Все найцікавіше приховано всередині країни. Переконатися в цьому можна тільки при дотриманні всіх звичаїв тайців і встановлених ними місцевих законів.
ГЕОГРАФІЯ
Вся територія країни ділиться на шість географічних зон:
  1. Північний гірський регіон характеризується помірними температурами, ідеальними для вирощування персиків і полуниці. Тут можна зустріти слонів, які працюють на ділянках в лісових масивах.
  2. Північно-східна піднесена рівнина, межі якої визначаються річкою Меконг.
  3. Центральна рівнинна частина курорту славиться самими сприятливими погодними умовами в світі для вирощування фруктів і рису.
  4. Східна рівнинна зона покрита піщаними пляжами, де туристам пропонується відпочинок на відомих морських курортах.
  5. Західний гірський регіон забудований гідроелектростанціями.
  6. Півострів Малакку, в південній частині країни, притягує увагу своєю природною красою і олов’яними копальнями.
КЛІМАТ
У Таїланді переважає тропічний клімат, якому характерні 3 пори року. З травня по жовтень триває сезон дощів. З листопада по лютий спостерігається посушлива зимова погода з денними відмітками температури біля + 16 ° С. З березня по травень – в Таї спекотне літо з високими температурами і відносною вологістю повітря.
Провести свою відпустку в Таїланді необхідно кожному туристу, тому що тільки тут можна одночасно насититися атмосферою таємничості і взяти участь в ексклюзивних екскурсійних програмах.

Курорти Таїланду