Туреччина

Відпочинок в Туреччині вабить туристів з усього світу своєю різноманітністю. Величезна кількість нічних клубів, розважальних центрів, пляжних зон – все це може запропонувати ця курортна країна. Також чималу популярність державі принесла найдавніша культура, яку можна побачити в пам’ятках архітектури, історичних будівлях і місцевих традиціях.

Для багатьох Туреччина – це рай на землі. Найчастіше сюди приїжджають з-за тривалого купального сезону, який діє з травня по кінець листопада. На сьогоднішній день Туреччина є розвиненою туристичною країною, яка входить до складу таких міжнародних об’єднань, як НАТО і ООН.
Місцеві жителі гостинно зустрічають кожного гостя, надаючи їм належну увагу. А рівень сервісу заслуговує найвищої похвали.
Найголовнішою пам’яткою країни є портове місто Стамбул з розвиненою економікою і промисловістю. Його унікальною особливістю є географічне розташування. Це єдиний в світі населений пункт, площа якого знаходиться на двох материках: Європи і Азії.
ГЕОГРАФІЯ
Республіка знаходиться на території Близького Сходу, велика частина якої займає площу Азії, а менша – Європи. Ці територіальні райони діляться водними об’єктами: протокою Дарданелли, Босфор і Мармуровим морем. Завдяки цим поверхневим водним джерелам, Туреччина є сполучною ланкою між країнами в зонах Середземного і Чорного морів.
КЛІМАТ
За рахунок того, що курортна країна має велику протяжність, на її території можна відзначити 5 кліматичних зон. Основна частина Туреччини підвладна субтропічному клімату, який характеризується сухим, жарким літом і відносно теплою зимою. Опади в основному випадають в осінньо-зимовий період на територіях, які перетнули гірські, скелясті височини. Західне узбережжя країни характеризується теплим і вологим кліматом.
Відвідати Турецьку Республіку варто кожному мандрівникові, тому що тільки тут можна і прекрасно провести час на пляжі і культурно відпочити, отримати масу цікавої, корисної інформації.

Курорти Туреччини