Домінікана

Прапор Домініканської Республіки

Сонце, море, коктейлі у кокосі та запальні ритми, від яких так і манить у танок – ось що на Вас чекає у Домінікані. І саме це являється візитною карткою сонячної республіки.

Відпочинок у цьому райському куточку принесе Вам неймовірні враження не тільки від мальовничої природи, але й від багатої історії народу, яка сягає своїм корінням в далеку давнину.

Курорти Домінікани відомі чистим, лазурним  морем та білосніжними пляжами, лагунами, що закриті від океану кораловим рифами, Вітрами та хвилями Атлантики, що робить його привабливим не тільки для сімейного відпочинку, а і для прихильників професійного серфінгу та кай серфінгу. Місцеві жителі дуже привітливі та відкриті до спілкування.  Країна вічного сонця та кілометрів білосніжних пляжів.  І ми запрошуємо Вас відчути все це в повній мірі у наших неймовірних турах до Домініканської республіки від туроперотора Join UP! І не тільки.

Якщо Ви саме зараз плануєте свій відпочинок у Домінікані, то радимо Вам звернути свою увагу на спеціальні пропозиції туристичних тупрограм у лютому. Так Ви зможене не тільки заощадити свої кошти за рахунок раннього бронювання, а також можете стати  очевидцем такого грандіозного дійства як Домініканський Карнавал ( carnaval dominicano). Це просто вибух культури та автентичності. Один із наймасштабніший та популярних карнавалів проходить у Ла – Веге. Другий по розмірам у Сантьяго. Також знамениті карнавали проходять у Санто-Домінго, Монтекрісті, Бонао, Пуерто-Плата, РіоСан-Хуан та Бараона.

Географія

Домініканська республіка, цей чарівний острів, зачаївся у центральній Америці. Його пляжі на півдні омиваються  Карибським морем та Атлантичним океаном на півночі.

Кліматичні умови

Погода у Домінікані сприяє відпочинку – Країна радо приймає гостей з усього світу цілий рік.

Поняття «сезон дощів» тут в принципі не існує. Парасолька Вам знадобиться радше від сонця. Дощі тут ідуть переважно у ночі, а клімат дуже м’який.