Популярні країни

Туреччина

Тисячолітня історія Туреччини надає особливу чарівність її культурних пам'яток. Чудові античні пам'ятники, ласкаве море і тепле сонце, зелені заповідники, де криються представники рідкісної флори і фауни - все це зробить будь-який відпочинок справді незабутнім. Туреччина розташована на території Малої Азії і невеликий своєю частиною в південно-східній Європі, тому це місце унікального поєднання східних традицій і європейської культури.

Єгипет

Країна, в якій літо цілий рік, Єгипет - країна, в якій не буває зими ... Єгипет це Єгипет ... Хто не був в Єгипті - не знає, що таке море, сонце, пісок, пустеля ... не знає, що таке справжній відпочинок , не знає, як це здорово - вирватися в літо посередині зими! Єгипет - чарівна країна.

Греція

Країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично цілий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин - неповторна атмосфера Греції сприяє незабутньому і приголомшливому відпочинку. Варто заговорити про Грецію, як відразу на думку спадають всесильні Олімпійські боги на чолі з Громовержцем Зевсом, що сидить на височенному троні в своїх палатах на вершині Олімпу, або гомеровские герої, філософи давнини і талановиті скульптори античних часів, а також великий похід Олександра Македонського і розкидані по узбережжю Середземного і Чорного морів безліч грецьких колоній, які залишили глибокий слід в культурах різних народів в процесі еллінізації Сходу.

Іспанія

Іспанія - європейська країна, яка розташована на Піренейському півострові. Територія Іспанії розділена на 17 автономних регіонів. У столиці країни, Мадриді, знаходяться Королівський палац і музей Прадо, де зберігаються твори європейських майстрів. У Сеговії можна відвідати середньовічний замок (Алькасар) і побачити добре збережений римський акведук. Барселона - столиця автономного співтовариства Каталонія. Зовнішність цього міста визначають численні химерно-фантастичні твори архітектора Антоніо Гауді, серед яких храм Святого Сімейства.

Чорногорія

Чорногорія розташована в південно-східній Європі, і лежить на Адріатичному узбережжі Балканського півострова. Загальна площа Чорногорії - 13,8 тис. Кв. км. Назву свою Чорногорія або Монтенегро отримала ймовірно через чорних густих лісів, що покривають гірські масиви країни. Види Чорногорії вражають погляд своєю невимовною красою. Близько 80% площі країни займають ліси, луки і природні пасовища. Чорногорська флора становить чверть від усієї європейської. У країні є 29 високогірних озер унікальної краси.

Кіпр

Республіка Кіпр займає південну частину острова Кіпр, розташованого в східній частині Середземного моря. Столиця країни, Нікосія, одночасно є головним містом Турецької республіки Північного Кіпру, яку визнає тільки Туреччина. Республіка Кіпр славиться своїми пляжами на узбережжі і виноградниками у внутрішніх горбистих районах острова. На узбережжі проліг місто Пафос, який відповідно до грецької міфології є батьківщиною Афродіти. Він популярний у туристів завдяки археологічному парку з руїнами палаців, гробниць і вілл з мозаїками.

Туніс

Туніс - країна в Північній Африці, природними межами якої є Середземне море і пустеля Сахара. У Тунісі, однойменної столиці країни, варто відвідати археологічний музей Бардо, в якому представлені римські мозаїки і твори ісламського мистецтва. У медині (старому місті) туристів приваблюють величезна мечеть аз-Зайтуна і барвистий базар. На північному сході країни розташовані руїни античного міста Карфаген, в тому числі терми Антоніна, і Національний музей Карфагена, де можна оглянути безліч археологічних знахідок.

Італія

Італія - ​​середземноморська держава в Південній Європі з довгою береговою лінією, що справив величезний вплив на західну культуру і кухню. На території столиці країни, Рима, знаходиться держава Ватикан, а також всесвітньо відомі музеї і стародавні руїни. Інші великі міста Італії - Флоренція, де можна побачити шедеври епохи Відродження, наприклад статую Давида роботи Мікеланджело і собор Дуомо, створений за проектом архітектора Брунеллески, а також місто каналів Венеція і столиця моди Мілан.

ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати Перше, що спадає на думку при згадці про ОАЕ, так це краса, пишність і багатства цієї федерації. Пейзажі, розстилаються перед смотрящим і сучасні готелі класу люкс, білосніжні піщані береги, які омиває яскраво блакитна, прозора вода. ОАЕ в рівній мірі як країна для туристів, так і країна, куди приїжджають займатися комерційними питаннями. Тут зі значно наростаючими темпами розвиваються галузі нафтовидобувної і нафтогазової економіки. Емірат - це форма правління мусульманської держави. Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) містять в своєму складі сім держав (еміратів), в кожному з яких панує абсолютна монархія.

Болгарія

Болгарія - балканську державу з різноманітним рельєфом. На його території знаходиться узбережжі Чорного моря, рівнини, гори і річки, одна з яких - Дунай. У Болгарії відчувається вплив грецької, слов'янської, османської та перської культур. Країна має найбагатший спадщиною. Тут збереглася традиційна музика і безліч танців, костюмів і ремесел. У V столітті до нашої ери біля підніжжя куполоподібного гірського масиву Вітоша була заснована столиця держави - Софія.