БОЛГАРІЯ


Сонячний курорт, розташований в східній частині Балканського півострова, з гостинним народом, що зберіг безліч традицій. Країна з великими туристичними можливостями, до якої їдуть як влітку, так і взимку. Болгарія – це незабутній відпочинок, тепле та прозоре море, гори, долини, церкви, архітектура, фольклор. Відпустка набуде неймовірних вражень, бо у сезон Болгарія завжди проводить різноманітні фестивалі:

  • покази мод
  • фестивалі музики
  • міжнародні конкурси

Країна нараховує безліч монастирів та церков, зберігаючи духовні скарби, старовинні міста з античними пам’ятниками, яким понад двох тисячоліть. Болгарія має величезну плантацію троянд під назвою «Долина Троянд», яка знаходиться біля міста Казанлик — це головна стаття економіки цієї країни. Троянди цвітуть з травня по червень і мають неймовірний аромат та чудовий вигляд. Головний сувенір, який ви можете привезти з цього місця – це трояндова олія.

Український турист відчує себе, майже вдома, адже схожість мови, гостинність місцевих жителів, рівень обслуговування, безліч готелів та розваг створюють умови для незабутнього відпочинку, кожен знайде відпочинок на свій смак.

Чисті пляжі та прозора вода у морі заслужено отримали нагороду «БЛАКИТНИЙ ПРАПОР».

Найпопулярніші традиційні страви цієї країни – це суп таратор, чушка-бурек (перець фарширований бринзою, сиром та яйцем), шопський салат, баниця (пиріг з листкового тіста із бринзою).

ГЕОГРАФІЯ

Держава знаходиться в східній частині Балканського півострова, кордони її межують з Румунією, Грецією та Туреччиною, омивається Чорним морем. Довжина кордону 2245 км (сухоземний 1181 км, річковий 686 км, морський 378 км).

КЛІМАТ

Завдяки морському бризу та м’якому клімату, влітку немає великої спеки. Під час оксамитового сезону, у серпні, максимальна температура моря +24 градуси. Взимку клімат також м’який, середня температура тримається до -5 градусів, що сприяє гірськолижному відпочинку. Отже, Ваша родина з комфортом має змогу відпочити як на пляжі, так і подорожувати країною, клімат сприяє туризму до цих мальовничих місць в будь-яку пору року.

 

Курорти Болгарії