Болгарія. 5 ідей для побачень

 

1. Побачити столицю Болгарії – Софію, де Ви зможете гуляти, тримаючись за руки, і насолоджуватися атмосферою однією з найдавніших європейських столиць.

2. Поїхати в гості до віщунки Ванги! Адже Ви хочете переконатися, що Ваша любов буде вічною? Це можна зробити в Рупіте, де знаходиться могила Ванги. Це унікальне місце розташоване в околицях давно згаслого вулкана, що додає йому колориту.

3. Разом зробити рожеве масло. Для цього відправляйтеся у Долину троянд, м. Казанлик, де Ви зможете не тільки відвідати етнографічний музей, але познайомитися з виробництвом трояндової олії і дізнатися все про його цілющі властивості.

4. Зробити романтичну фотосесію. Наприклад, на приголомшливому красивому мисі Каліакра, а також в Ботанічному саду і колишній літній резиденції румунської королеви Марії! Чудові фото Вам забезпечені !!

5. Зізнатися в любові, насолоджуючись панорамою Несебра, а потім – відвідайте даний болгарське село! Це прекрасна можливість познайомитися з місцевими, обрядами і звичаями. А ще Вас чекають багату вечерю, фольклорна програма і танці на вугіллі.