Греція

Країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично цілий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин – неповторна атмосфера Греції сприяє незабутньому і приголомшливому відпочинку. Варто заговорити про Грецію, як відразу на думку спадають всесильні Олімпійські боги на чолі з Громовержцем Зевсом, що сидить на височенному троні в своїх палатах на вершині Олімпу, або гомеровские герої, філософи давнини і талановиті скульптори античних часів, а також великий похід Олександра Македонського і розкидані по узбережжю Середземного і Чорного морів безліч грецьких колоній, які залишили глибокий слід в культурах різних народів в процесі еллінізації Сходу.

ГЕОГРАФІЯ
Країна знаходиться на Балканському півострові і на островах, які прилягають до нього і до Малої Азії. Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією. П’ята частина країни – острова, яких налічується близько 2 тис. Протяжність берегової лінії – 4 100 км. Омивається Середземним морем, в т.ч. Егейським і Іонічним морями. Острів Крит омивається з південного боку Лівійським морем.
Столиця держави: Афіни. Вважається торговим і фінансовим центром країни. Чисельність населення столиці з урахуванням передмість становить 3.2 млн. Чоловік.

КЛІМАТ
Клімат помірний середземноморський. Завдяки цьому, зима тут м’яка і супроводжується високою вологістю, але все цвіте і в різних частинах міста можна побачити зелені галявини. Влітку жарко, ні опадів, але на материковій частині країни, туристу буде не так комфортно, як на острівній. Пекуче сонце нагріває повітря перевищує позначку в +35 градусів, а на острівній частині – морський бриз охолоджує повітря до + 28-29. Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень і жовтень, можна отримати рівний бронзовий загар. Погода навесні і восени постійно змінюється. Це час краще присвятити знайомству з унікальними пам’ятками, ніж пляжного відпочинку.

Курорти Греції