Грузія

Грузія

Чисте тепле море з привабливими пляжами, гори, вкриті снігом, плюс приголомшливі пейзажі природи. Несумісне? А ось і ні. Грузія – держава з найдавнішими традиціями і унікальною кавказькою культурою.
Історія Грузії йде глибоко в минуле, її витоки лежать на відстані тисячоліть. Це не могло не відбитися на кількості пам’яток цієї красивої країни. Їх перелік дійсно колосальний.
Люди – головна коштовність Грузії. Про їхню гостинність складають легенди. Такої кількості посмішок навряд чи зустрінеш в іншій країні світу. Хачапурі, сациві, сацибелі, боржомі, чурчхела – слова здатні викликати кулінарний екстаз у самого вишуканого гурмана. Тільки заради грузинської кухні варто приїжджати сюди знову і знову.

ГЕОГРАФІЯ
Грузія – це Кавказ, і це говорить багато про що. Природа тут дійсно різноманітна. Від захоплюючих дух гір і пагорбів до нескінченних рівнин.
Унікальне розташування держави дозволяє поєднувати в собі різні види відпочинку. Це і пляжний відпочинок, де найбільш активно в Європі розвивається туристична інфраструктура (канатна дорога, співаючі фонтани, місця для починаючих і професійних дайверів і, звичайно, безкрайні пляжі та ін.). Історичні пам’ятки зі своїми стародавніми храмами, архітектурними шедеврами, виноградниками і кухнею. І гірськолижні схили величних кавказьких гір.
КЛІМАТ
Від холодних гірських вершин до жаркого субтропічного узбережжя Чорного моря. Від вічних снігових покривів до екзотичних пальм. У Грузії знайдеться все. Зима в основному м’яка і волога, без морозів (за винятком гір), а літо спекотне і привітне.
Тільки в Грузії Вас зустрінуть, як старого доброго друга. Це країна сонця, вина, красивих пісень і завзятих танців, гірських вершин і розпечених морських пляжів. Відвідати її зобов’язаний кожен турист.

Курорти Грузії