Іспанія

Іспанія – європейська країна, яка розташована на Піренейському півострові. Територія Іспанії розділена на 17 автономних регіонів. У столиці країни, Мадриді, знаходяться Королівський палац і музей Прадо, де зберігаються твори європейських майстрів. У Сеговії можна відвідати середньовічний замок (Алькасар) і побачити добре збережений римський акведук. Барселона – столиця автономного співтовариства Каталонія. Зовнішність цього міста визначають численні химерно-фантастичні твори архітектора Антоніо Гауді, серед яких храм Святого Сімейства.

Якщо Ви мрієте про різноманіття вражень і по-справжньому насиченому відпочинку, то ця країна саме для Вас, адже Іспанія дозволяє насолодитися своїми золотими пляжами, розгадати загадки геніїв культури і доторкнутися до історії за одну поїздку.

Барселона – одна з європейських перлин, міст з багатою історією і сучасністю, неповторним архітектурним своєрідністю і атмосферою творчого польоту, подарованої місту геніями мистецтва.

Недалеко від міста розташовані популярні Коста Брава і Коста Дорада, ваблять туристів шикарними піщаними пляжами, всіяні курортами з відмінними готелями та інфраструктурою.

Іспанії є чим Вас порадувати круглий рік: пляжний відпочинок на Канарських островах доступний завжди, країна регулярно дивує туристів незвичайними святами і фестивалями, а екскурсійні програми вражають різноманітністю.

В Іспанії Ви зрозумієте, що таке справжній релакс, адже ця країна демократична настільки, наскільки шикарна.

Іспанські курорти приготували окремі сюрпризи для кожного туриста: діти будуть у захваті від «іспанського Діснейленду», батьки поринуть в романтику морських пейзажів і осягнуть глибини світової культурної спадщини, а молодь відкриє джерело невичерпної енергії нічного життя.

Географія:
Іспанія – королівство в південно-західній частині Європи, яке розташувалося на території Піренейського півострова і займає його більшу частину, а також Канарські і Балеарські острови. Країна межує з Португалією на заході півострова, з Британським володінням Гібралтар на півдні, з Марокко в північній Африці (напіванклави Сеута, Мелілья і Пеньон-де-Велес-де-ла-Гомера); з Францією і Андоррою на півночі.
Південний і північний берега Іспанії омиваються Середземним морем, північний і західний – Атлантичним океаном.

Різниця в часі: Менше київського на годину.

Валюта: Євро.

Коли краще їхати:
Іспанія є оной з теплих країн Західної Європи. Клімат країни відрізняється м’якою короткою зимою, а також сухим жарким літом. Опадів випадає мало. Влітку в приморських районах Іспанії температура досягає +25 .. + 32 ° С. Купальний сезон починається в червні і триває до жовтня в материковій частині Іспанії і на островах Мальорка, Менорка і Ібіца, а Канарські острови пропонують пляжний відпочинок цілий рік.

Як дістатися:
Дістатися до Барселони можна регулярним рейсом з Києва в Жірону, Барселону, а в літній сезон з Харкова літають чартери.

Столиця: Мадрид

Державна мова: іспанська.

Релігія: римсько-католицька.

Кухня: Натхнення іспанських кухарів не знає кордонів – це справжній рай для гурманів. Традиційна іспанська кухня це валенсийськая паелья, томатний суп гаспачо, блакитний іспанська сир кабралес і найвідоміший делікатес – окіст хамон. Також широко використовується оливкова олія Національний колорит доповнять вишукані місцеві вина, легка фруктова сангрія і обпалює херес.

Однією з найбільш національно-окашенних традиції є сієста. Цей звичай передає одну з найяскравіших рис іспанського характеру – любов до простих людських задоволень. Сієста починається після обіду – тобто близько 1 дня і триває приблизно до 4 годин. Туристам слід пам’ятати про цю традицію, щоб уникнути незручностей – в ці години багато закладів не працюють.

Всі пляжі в Іспанії являються муніципальними, а отже – безкоштовними. – Іспанія славиться також і своїми оригінальними празднікмі і фестивалями: остання тиждень серпня пора дме Вас Томатина – це справжня помідорна війна, забіг з биками Сан-Фермін подарує чистий адреналін, а чемпіонат з сієсти стане найбільш незвичайним видовищем.

Курорти Іспанії