Карти TravelSiM

Під час туристичних або бізнес подорожей по світу, в переліку основних речей — якісний мобільний зв’язок і наявність мобільного інтернету. Дорогий роумінг українських операторів багатьом не по кишені і він просто незручний. Саме тому ми, туристична агенція ATravel, пропонуємо не витрачати час і гроші, а забезпечити себе міжнародною туристичною сім-картою ТревелСіМ без терміну придатності. Мережа покриває понад 190 країн і постійно розширюється. Де б ви не були, в готелі Туреччини, Кіпру, Єгипту або в Празі, зв’язатися з бізнес-партнерами або ріднею буде дуже просто.

З картою TravelSiM Ви отримуєте:

  • безкоштовні вхідні дзвінки, без плати за з’єднання та будь-яких абонплат;
  • вигідний тариф в мережі в близько 140 країнах світу – $0,25 / хв з похвилинною тарифікацією;
  • можливість активації послуги “Акційні СМС”, що дозволяє відправляти текстові повідомлення з країн Євросоюзу, Китаю всього за $ 0,15 / СМС, з Туреччини – $0,25 / повідомлення;
  • Мобільний GPRS-Інтернет в країнах Євросоюзу всього за $0,19 за 1 МБ (тарифікація 100 КБ).

Основні переваги використання TravelSiM

Міжнародна сім-карта буде корисна, як прихильникам відпочинку в готелях у Хургаді або Кіпру, так і тим, хто часто подорожує по країнах Європи по роботі. Наприклад, з нею зручно скористатися сервісом онлайн бронювання готелів, будучи в дорозі, ознайомитися з екскурсіями або цікавими подіями в Єгипті. До того ж, Ви завжди будете на зв’язку з близькими і бізнес-партнерами.

Нагадаємо, що карта ТревелСіМ не має терміну придатності. При нульовому балансі вона не блокується. Іншими словами, якщо ви вирішите через рік знову полетіти по гарячій путівці в Єгипет, потрібно тільки покласти гроші на рахунок і можна знову користуватися глобальною мережею TravelSiM, ділитися крутими фото готелів Єгипту та блакитного моря.

Хочемо зазначити, що роумінг TravelSiM призначений для використання за межами України. Тому її робота в українських мережах обмежена. Придбати сім-карту ви зможете у нас, вибираючи куди відправитися на цей раз. З ТревелСіМ легко забезпечити себе якісним мобільним зв’язком і мобільним інтернетом у багатьох країнах світу.