Туристичне страхування

Навіщо потрібна страховка?

Уже все вирішили куди поїдете? Навіть склали маршрут подорожі! Придбали путівники, а може бути і авіаквитки, або взагалі вирішили відправиться в тур на автомобілі? Значить готові до пригод. Стривайте !!! У валізі не вистачає однієї важливої ​​речі – СТРАХОВКИ.

В іншій країні, та ще й без знання мови, часто важко вирішити навіть дрібні побутові питання, що вже говорити про нападі апендициту або тепловому ударі на екскурсії. Пошук лікарні і пояснення вкрадуть багато часу, яке в таких випадках особливо цінно. Будь-яка хвилина зволікання може стати критичною. Якраз страховка і покликана полегшити стрес туристів в подібних ситуаціях.

БУДЬ-ЯКІ ВИДИ СТРАХОВКИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН:
 • Страхування медичних витрат.
 • Страхування від нещасних випадків.
 • Страхування цивільної відповідальності за шкоду завдану життю, здоров’ю та майну 3-м особам.
 • Страхування фінансових ризиків, пов’язаних з відмовою або перериванням туристичної поїздки.
 • Страхування багажу під час подорожі.
 • Страхування від перенесення (затримки вильоту) авіарейсу
 • Страхування від втрати документів
У Вас є чудова можливість отримати розрахунок вартість поліса за лічені хвилини, ми готові оформити страховку для Вас оперативно і кваліфіковано!
Нашими надійними партнерами є страхові Компанії в Україні з хорошою репутацією і історією.
Звертайтеся і ми допоможемо оформити туристичну страховку, яка покриє всі Ваші витрати!
 

Туристичне страхування

Як вибрати поліс при виїзді за кордон

Страхуйтеся в надійних компаніях, це позбавить Вас від зайвих проблем при страховому випадку. Вибираючи страховика, подивіться на його місце в проекті Народний top. Рейтинг страхових компаній і вивчіть думку клієнтів про нього. Оцініть розмір необхідної Вам страхової суми в залежності від країни, куди збираєтеся, і виду відпочинку. У будь-якому випадку віддавайте перевагу поліси зі страховою сумою від 30 тисяч доларів. Якщо за кордоном Ви маєте намір займатися екстремальними видами спорту, купуйте страховку саме для цього (вона коштує в 1,5-3 рази дорожче). Не намагайтеся використовувати для такого відпочинку звичайну страховку – вона все одно не буде працювати, і Ви даремно витратите гроші.

Перш ніж купувати поліс ретельно вивчіть весь перелік ризиків, що покриваються і виключення зі страхового покриття. Особливу увагу зверніть на питання, пов’язані з вагітністю та стоматологічними послугами.

Як діяти при страховому випадку:
 • Зателефонуйте в сервісний центр за номером, вказаним на полісі. 
 • Проінформуйте про те, що трапилося і повідомте Ваші прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце виїзду. Дайте відповідь на інші питання диспетчера.
 • Після Вашого дзвінка сервісний центр сам організовує надання необхідних медичних, медико-транспортних та інших послуг, передбачених полісом, а також забезпечить їх оплату.
 • Ретельно збирайте і перевіряйте документи, що підтверджують Ваші звернення до лікаря і лікування.

  До таких документів належать:
– оригінал довідки-рахунки з медустанови;
– оригінали виписаних лікарем у зв’язку з даним захворюванням рецептів;
– оригінал виданого лікарем направлення на лабораторні дослідження і рахунки лабораторії з датами, найменуванням і вартістю наданих послуг;
– підтвердження оплати лікування, медикаментів та інших послуг – штамп про оплату.