УКРАЇНА

 Cонячна, доброзичлива, чудова країна з багатою культурою і багатогранною історією. Чудова природа, давні традиції, лікувальний мікроклімат, самобутнє народне мистецтво, глибока слов’янська культура. Мінеральні води, лікувальні грязі, рибалка, річки, озера, ліси, заповідники з рідкісними тваринами – все це наша Україна.

Країна має всі можливості для організації відпочинку на будь-який смак туриста, який вирішить відвідати її землю:

  • два різних, але приголомшливих своїми красотами моря – Чорне та Азовське;
  • ультрасучасні гірськолижні курорти з різноманітністю трас – Карпати (Буковель, Драгобрат);
  • чудовий відпочинок з оздоровчою метою (Трускавець, Моршин, Поляна);
  • для любителів історичних пам’яток – безліч церков, соборів та старовинних міст.

Україна – дім безлічі релігій: як православних храмів, так і католицьких соборів, як мечетей так і синагог. Головний добробут країни – її жителі. Українська нація з природним оптимізмом і широкою душею. Україна уособлена з веселощами та танцями, хороводами та ярмарками, щедрими рум’яними господинями, які завжди раді пригостити запашними варениками. Багатонаціональна Україна багата своєю щедрою національною кухнею: борщ, котлети по-київськи, пампушки, домашня ковбаса, вареники, сало, які подаються в ресторанах багатьох країн, але оцінити їх справжній смак можливо тільки в Україні.

Важливі свята для України, до яких країна прагнула кілька століть:

  • День Соборності України;
  • День Конституції;
  • День Незалежності.

Офіційна мова в країні – українська. Валюта – гривня.

Україна славиться безліччю унікальних місць, де можливо провести відпустку, і з якою б метою Ви не приїхали в Україну – це залишить незабутнє враження, а команда ATravel з радістю запропонує і здійснить для Вас тур цією прекрасною країною.

ГЕОГРАФІЯ

Україна знаходиться в Східній Європі та з’єднує Схід із Заходом. Площа 603549 м². Населення близько 42 млн. чол. Столиця Київ.

КЛІМАТ

Помірно-континентальний. Середня температура взимку: від -8° до -12° С, середня температура влітку: від +18 до + 25 ° С. Сонце світить 230 днів у році.